044-599-30-90

0 товарів, 0 грн
Труба для краплинного поливу Irritec

Irritec Junior, Irritec DP Line, Irritec Multibar
 

Труба для крапельного поливу Irritec - це спеціальний пристрій, призначений для зрошення будь-якої ділянки. В її основі лежать спеціальні калібровані отвори забезпечують рівномірний розподіл води по ділянці. Трубка крапельного типу за своїми зовнішніми характеристиками нагадує стандартний шланг з крапельницями, які вбудовані в нього. За зрошення ділянки відповідають емітери, розташовані один від одного на певному інтервалі - 33 см.

Крапельна трубка Irritec входить в систему автоматичного поливу ділянок. Вона регулює подачу води і забезпечує рівномірне зрошення, незалежно від площі землі.

Крапельна трубка Irritec


Крапельна трубка оснащується двома типами шлангів: з некомпенсованими і компенсованими крапельницями. Перший варіант дозволяє регулювати подачу води і витрату. Ці параметри безпосередньо залежать від основного тиску. Компенсовані крапельниці - більш адаптований продукт, але і вартість їх набагато вища. Вони оснащені спеціальною силіконовою мембраною, яка дозволяє регулювати витрату води, незалежно від її напору. Більш того, навіть віддаленість точки від основного джерела подачі не впливає на якість зрошення.

Некомпенсована крапельна трубка - бюджетна, зручна і практична. Вона ідеально підходить при необхідності зрошення невеликої площі, без нахилів і нерівностей. При витриманому рельєфі, рекомендується використовувати замкнуті системи поливу з радіальними променями подачі води з центру.

Крапельна трубка з некомпенсованими крапельницями чудово підходить для ділянок зі складним рельєфом, а також для фермерства, сільського господарства, садових і дачних ділянок. Широке застосування отримала для зрошення:

- декоративних рослин;
- розсади в теплицях і парниках;
- низьких посадок;
- огородів з рослин.
Для кращої обробки ділянки труба прокладається під землею, а на поверхні підвішується до троса. У міру підйому води, вона проходить попередню фільтрацію і тільки потім поширюється по ділянці.

При виборі певної крапельниці, необхідно враховувати особливості конкретної системи автоматичного поливу, а також експлуатаційні умови та характеристики самої місцевості.

Трохи про компанію Іррітек


Компанія Irritec - це провідний виробник комплектуючих для організації автоматичної системи зрошення ділянки. Сучасне технічне оснащення, слідування встановленим нормам і використання якісних матеріалів спрямоване на отримання надійної продукції. Всі комплектуючі компанії мають встановлені сертифікати якості, що підтверджує їх безпеку.

Перші активні елементи для системи інтелектуального поливу були розроблені ще в 1974 році. На той момент це були стандартизовані комплектуючі, які в міру модернізації стали основною для автоматичного зрошення ділянок будь-якої складності.

Компанія Іррітек вважає своєю місією підвищення ефективності зрошення в сільському господарстві, фермерстві та садівництві. Повна автоматизація зручна не тільки на великих ділянках, а й на обмежених територіях. Інтелектуальне зрошення прямо вирішує питання використання людського ресурсу. Всі завдання виконуються за допомогою звичайного налаштування системи з урахуванням особливостей конкретної ділянки.

Виробник Іррітек самостійно працює над процесом проектування, виробництва та розповсюдження продукції для комплексної системи зрошення. Всі комплектуючі та головні елементи автоматизації отримали широке застосування на відкритому ґрунті, в теплицях і на кожному іншому ландшафтному секторі.

Крапельна трубка Іррітек - в чому її особливість


Крапельна трубка Іррітек - це високоякісні матеріали, які вільно взаємодіють з грунтовими і атмосферними водами, не псуються під гнітом прямих сонячних променів. Більше того, процес експлуатації не обтяжується підготовчими та профілактичними роботами.

В основі трубки лежить поліетилен. Це легкий і одночасно надійний матеріал забезпечує максимальну гнучкість і зручність. Його модно розрізати ножем, а ось перед температурними перепадами і різними рівнями вологості він вистоїть стійко. Механічні навантаження йому не страшні.

Головні особливості труби для крапельного поливу Іррітек:

- зручний процес експлуатації;
- легкий монтаж, який не потребує спеціальних знань;
- грамотний розподіл води по ділянці;
- інтелектуальне зрошення;
- коріння рослин не забивають систему;
- система не пропускає комах і сміття;
- система функціонує при слабкому напорі;
- орієнтація на економію води;
- рівномірний розподіл вологи;
- підтримання рівня вологості ґрунту;
- довжина однієї крапельниці - 32 см, що мінімізує втрати;
- термін служби від 5 років.


Конструктивні особливості крапельної трубки дозволяють використовувати її на будь-яких ділянках, незалежно від рельєфу місцевості. При цьому система функціонує цілком добре, контролюючи процес подачі води навіть без регулярного налаштування.

Технічні характеристики Іррітек


Технічні характеристики пристрою способи варіюватися залежно від типу крапельниці. Стандартними властивостями виступають:

- діаметр шлангової труби - 16 мм;
- товщина стінки від 0,9 до 1,1 мм;
- колір - чорний або коричневий;
- тип крапельниць - з двома висновками або універсальна (багаторічна);
- інтервал між емітерами - 33 см;
- напір у системі від 1 до 4 бар, або до 40 Мпа;
- водовизлив на 1 еміттер - 2,1 л/год;
- рівень фільтрації - 130 мкм;
- виробництво - Італія.


Технічні характеристики трубки для крапельного поливу Іррітек підбираються в індивідуальному порядку, залежно від особливостей самої системи.

Що показано у розділі


У розділі з трубами для крапельного поливу Irritec представлений широкий асортимент продукції італійського виробника. Основні комплектуючі для повної автоматизації процесу поливу забезпечують надійне зрошення ділянки без людського фактора. Крапельний полив підходить для обробки чагарників, овочевих посадок і дерев.

У каталозі розділу представлена сертифікована продукція, а саме:

- Мікротрубка для крапельниць Irritec 6х4;
- Труба для крапельного поливу Irritec Brown D16 мм, L33 см, Q2,1 л/год (100м);
- Труба для крапельного поливу Irritec DP Line D16мм, L30см, Q2,1 л/год (100м);
- Труба для крапельного поливу Irritec DP Line D16мм, L30см, Q2,1 л/год (500м);
- Труба для крапельного поливу Irritec Junior D16 мм, L33 см, Q2,1 л/год (25м);
- Труба для крапельного поливу Irritec Junior D16 мм, L33 см, Q2,1 л/год (50м)
- Труба для крапельного поливу Irritec Junior D16 мм, L33 см, Q2,1 л/год (100м);
- Труба для крапельного поливу Irritec Junior D16 мм, L33 см, Q2,1 л/год (400м);
- Труба для крапельного поливу Irritec Multibar D16 мм, L33 см, Q2.1 л/год (100м);
- Труба сліпа для крапельного поливу Irritec - D16 мм х PN4 (100м).


Вся продукція сертифікована, що підтверджено відповідною документацією. Товари італійського виробника поставляються разом з інструкцією і гарантією якості.

В інтернет-магазині реалізується тільки оригінальна продукція, що підтверджується документально. Всі товари повністю відповідають європейським стандартам якості. Реалізація продукції на території України здійснюється відповідно до встановленого дозволу.

Важливо! При нагріванні всі елементи автоматичної системи поливу не виділяють небезпечні компоненти та токсичні сполуки. Це є гарантом їх абсолютної безпеки.

Чому Іррітек?


Для організації системи автоматичного поливу необхідно вибирати якісні комплектуючі. Компанія Irritec спеціалізується на виробництві кращих елементів для системи зрошення. Правильний підхід до організації поливу забезпечує економну витрату води і повноцінне підтримання рівня вологи. Повна автоматизація - це не тільки економія водних ресурсів, а й електричної енергії. Примітно, що побудова нової системи забезпечує комплексний полив без людського фактора.

Італійський виробник Іррітек продумав процес поливу до дрібниць. Кожен провідний елемент системи, включаючи трубку для крапельного поливу, характеризується високими експлуатаційними властивостями.

Згідно з розробленою технологією, волога від крапельної трубки рівномірно розподіляється по ділянці і потрапляє точно до кореня рослини. Такий підхід позитивно відбивається на процесі життєдіяльності. Рівень випаровування мінімальний, навіть при підвищеній температурі навколишнього середовища. При цьому, повністю виключаються тріщини на землі.

Елементи для комплексного поливу, створені італійським виробником прості в процесі монтажу та експлуатації. Для встановлення системи не потрібно використовувати спеціальні інструменти. Все обладнання служить тривалий термін, без спеціального технічного обслуговування і ремонтних робіт.

Ключовими перевагами крапельної трубки для поливу виступають:

- високий рівень міцності;
- надійність;
- забезпечення поливу дерев і чагарників;
- функціонування при сильному напорі;
- відсутність регулярного технічного обслуговування.


Трубка разом з іншими елементами просто вбудовується в загальну автоматичну систему. Далі вона зрошує ділянку згідно з проведеним налаштуванням. Контролювати роботи не потрібно.

Обладнання для автоматичного поливу Irritec


Система поливу, організована з використанням комплектуючих Іррітек дозволяє поливати ділянки будь-якої площі. Території легко обробляються водою з подальшим підтриманням оптимального рівня вологи.

Наша компанія реалізує трубки для крапельного поливу, а також інші пристосування для організації системи автоматичного зрошення. Вартість трубки для крапельного поливу залежить від технічних характеристик конкретної моделі. Всі доступні до замовлення пристрої зібрані в одному розділі, що значно спрощує пошуки.

Обладнання для поливу Іррітек - це найбільш ефективний метод зрошення ділянок будь-якої складності. Компанія займає впевнену лідируючу позицію, що виділяє її серед інших виробників.

Грамотно підібрані комплектуючі для організації системи поливу дозволяють реалізувати схему зрошення будь-якої складності.

Чому представлені товари популярні


У розділі сайту представлені популярні позиції для організації системи автоматичного поливу. Крапельні трубки відомого бренду Іррітек користуються непідробним попитом, що обумовлено високими експлуатаційними характеристиками і тривалим терміном служби.

Основне завдання інтернет-магазину, надати клієнтам якісну сертифіковану продукцію за прийнятною вартістю. З цим ми впоралися на 100%. Товари, представлені в каталозі популярні за рахунок оригінальності та доступності.

Головними перевагами розділів з крапельними трубками виступають:

- широкий асортимент продукції. У розділі представлено близько 20 комплектуючих високої якості. Крапельні трубки, а також різні додаткові елементи доступні до замовлення в будь-якій кількості. Всі товари з розділу є в наявності, чекати доставку з сайту виробника, не потрібно;
- високий клас продукції. Італійський виробник Іррітек - це висока якість продукції, відмінні експлуатаційні характеристики і прийнятний ціновий діапазон. Вся реалізована продукція має сертифікати якості та безпеки;
- наявність у будь-якому обсязі. Купити трубку для крапельного поливу Іррітек можна в будь-якій кількості. Обмежень немає. Інтернет-магазин реалізує продукцію оптом і в роздріб. Незалежно від запитуваної кількості товарів, вони завжди є в наявності;
- висока якість. У розділі інтернет-магазину представлені сертифіковані та оригінальні товари, що підтверджено відповідною документацією;
- гарантія якості. На будь-який елемент для організації системи автоматичного поливу надається гарантійний талон;
- інструкція. Вся продукція поставляється разом з інструкцією та описом можливостей конкретного елемента.


Купуючи трубки для крапельного поливу Irritec, клієнт може бути впевнений в тому, що з процесом монтажу він впоратися самостійно. Інструкція та рекомендації щодо експлуатації надаються до будь-якого типу товару. Нарешті, при виникненні питань звернутися можна в технічну службу інтернет-магазину. Менеджери допоможуть впоратися з будь-якою проблемою! Спілкування здійснюється в будь-якому зручному для клієнта форматі. Ми підготували онлайн-чат, де можна отримати відповіді на всі запитання. При виникненні додаткових труднощів, подано телефон та адресу електронної пошти. Команда інтернет-магазину гарантує повноцінну підтримку і сервісне обслуговування.

Важливо! При необхідності замовлення трубки для крапельного поливу у великому обсязі, залишити індивідуальну заявку можна за телефоном. Всі комплектуючі з розділу завжди є в наявності і на базі. У разі нестачі, ми гарантуємо оперативне реагування з подальшим дозаказом.

Чому працювати з нами вигідно


Інтернет-магазин "Irritec" - це прямий постачальник сертифікованої продукції відомого італійського виробника. Ми працюємо з оригінальною продукцією не перший рік. Всі товари, що реалізуються на полицях інтернет-магазину, проходять регулярну перевірку, що повністю виключає шлюб. До великих поставок, виробник самостійно проганяє продукцію через кілька перевірочних етапів.

Ключовими перевагами співпраці з нами, виступають:

- миттєве реагування. Ми не змусимо клієнта чекати. Відразу після надходження заявки, вона буде оброблена в стислі терміни;
- швидка відправка замовлення. При оформленні запиту вранці, ввечері товар буде вже на складі;
- високі експлуатаційні характеристики. Вся продукція, що реалізується на полицях інтернет-магазину, характеризується відмінними властивостями, що підтверджено документально;
- сертифікати якості. Ми реалізуємо продукцію з сертифікатами якості та безпеки;
- опт і роздріб. Придбати товари можна в будь-якій кількості, залежно від потреб клієнта;
- технічна підтримка. Звернутися за допомогою можна завжди, і ми дійсно готові надати підтримку;
- зручні способи спілкування. Ми готові на конструктивний діалог по телефону, електронній пошті та в онлайн-чаті;
- оригінальна продукція. На полицях інтернет-магазину реалізуються тільки справжні товари;
- прийнятна вартість. Ціна трубки для крапельного поливу дорівнює тій, яка вказана на офіційній сторінці виробника;
- акції та знижки. На сайті регулярно проходять акційні програми;
- бонусні програми. Постійні клієнти стають учасниками бонусних програм.
У розділах інтернет-магазину підготовлено багато нового і цікавого. Асортимент регулярно доповнюється, а зручні способи оплати і доставки дозволяють клієнтам підбирати оптимальні варіанти.

Як оформити замовлення


Оформити замовлення на придбання товарів з розділу можна кількома способами. Для клієнтів підготовлені зручні способи комунікації, через зазначений номер телефону, форму зворотного зв 'язку або кошик. Ви можете вибрати будь-який варіант. Якщо покупець не бажає спілкуватися з менеджером, всі особливості замовлення та особливі побажання необхідно залишити в полі з коментарями.

Незалежно від обраного способу, слід ретельно продумати замовлення і залишити всі необхідні ввідні дані:

- додати товар до кошика;
- вказати контактні дані для зв 'язку;
- вказати дані для доставки (адреса);
- вказати кількість товару;
- вибрати додаткові параметри (якщо потрібно);
- вибрати оптимальний спосіб оплати;
- підтвердити заявку.


Консультант інтернет-магазину передзвонить у стислі терміни для підтвердження умов замовлення. При виборі опції "не передзвонювати", ми відразу приступимо до підготовки товару до відправки.

Доставка по Києву та Україні здійснюється зручними для клієнта способами. Можна звернутися в кур 'єрську службу або вибрати доставку поштовим повідомленням. Вартість доставки трубки для крапельного зрошення залежить від кращого варіанту доставки.

Залишилися питання? За додатковою інформацією звертайтеся за вказаними номерами телефонів. Консультації для клієнтів проводяться в зручному форматі.

Ми допоможемо визначитися з вибором і купити комплектуючі для системи автоматичного поливу в Києві.

Все ще сумніваєтеся? Швидше телефонуйте нам! Ми допоможемо організувати систему поливу, шляхом вибору підходящий комплектуючих елементів!

Наименование1 шт.
грн за ед.
від 5 шт.
грн за ед.
від 10 шт.
грн за ед.
Труба для краплинного поливу Irritec Junior D16 мм, L33 см, Q2,1 л/год (25м)615533410
Труба для краплинного поливу Irritec Junior D16 мм, L33 см, Q2,1 л/год (50м)12301025820
Труба для краплинного поливу Irritec Junior D16 мм, L33 см, Q2,1 л/год (100м)205016401435
Труба для краплинного поливу Irritec Junior D16 мм, L33 см, Q2,1 л/год (400м)820065605740
Крапельна труба підземна Irritec Rootguard D16 мм, L33 см, Q2.1 л/год (100м)410036903280
Труба для краплинного поливу Irritec Junior Brown D16 мм, L33 см, Q2,1 л/ч (100м)225520501845
Труба для краплинного поливу Irritec DP Line D16мм, L30см, Q2,1 л/ч (100м)164014351230
Труба для краплинного поливу Irritec DP Line D16мм, L30см, Q2,1 л/ч (500м)820071756150
Труба для краплинного поливу Irritec Multibar D16 мм, L33 см, Q2.1 л/ч (100м)369034853075
Труба сліпа для краплинного поливу Irritec - D16 мм х PN4 (100м)12301025820
Міні трубка для крапельниць Irritec 6 х 4 (250м)246022552050
Зворотний дзвінок

044-599-30-90