044-599-30-90

0 товарів, 0 грн
Клапанні бокси Irritec

Боксы Mini, Large, Standart, Jumbo - Irritec


Клапанні бокси Irritec - це адаптовані конструкції, призначені для проектування і організація системи автоматичного поливу. Вони забезпечують швидкий доступ до комунікацій і прекрасно вписуються в загальну естетику ділянки. Бокси або колодязі проектуються з урахуванням експлуатаційних умов. Правильно підібраний матеріал у поєднанні з повною відповідністю технічним параметрам, дозволяє створити надійну конструкцію. Клапанні бокси мають високий рівень захисту, що виключає псування під впливом сили будь-якої потужності.

Компанія Irritec - виробник якісного устаткування


Компанія "Irritec" - це італійський бренд, що внесли нові модифікації в процес організації системи автоматичного поливу. Якісні комплектуючі в поєднанні з міцними матеріалами створюють міцну основу для використання в будь-яких умовах. Обладнання для системи автоматичного зрошення стало справжнім проривом. Компанія почала активну діяльність в далекому 1974 році, за встановлений період були розроблені нові комплектуючі та основні елементи для побудови адаптованої системи інтелектуального зрошення ділянки.

За основу фахівці взяли особливості різних кліматичних зон. Грамотне зіставлення матеріалів і повноцінне продумування системи, дозволило розробити унікальні комплектуючі з високими експлуатаційними характеристиками.

Компані Іррітек вважає свій місією - спрощення процесу зрошення ділянок будь-якого типу. Адаптовані системи міцно вкоренилися в сільському господарстві, фермерстві та садівництві. Налаштування поливу під особисті переваги та особливості ґрунту дозволяє повністю виключити людський фактор. Система самостійно контролює рівень зволоження ґрунту.

Особливості клапанних боксів від Іррітек


Колодязі Іррітек представлені круглими боксами клапанного типу. За рахунок збільшеного діаметру, конструкція стала більш функціональною і зручною в процесі експлуатації. Монтажники професіонали гідно оцінили преображення боксу, а користувачі відзначили зручність застосування на дільниці. Система автоматичного поливу стала більш продуманою і функціональною.

Зручність використання обумовлена розмірами боксу. Тепер в колодязь "Irritec" вільно входить електромагнітний клапан Хантер з діаметром в 1 або 1,5 дюйма. Колодязь зазначеного типу є відправною точкою в організації зручної системи поливу. Але це далеко не всі особливості.

Міцна кришка з можливістю швидкого з 'єму абсолютно не помітна на ділянці. Вона чудово вписується в основний ландшафтний дизайн. Помітити її неможливо! Приваблює не тільки зовнішній вигляд, а й загальний обсяг. У колодязі легко розміститься автономний водонепроникний контролер і навіть шаровий кран.

Що стосується конструктивних особливостей корпусу колодязя "Irritec", то в його основі лежить міцний пластик. Такий матеріал ідеально справляється з навантаженнями і не псуватися в умовах підвищеної вологості і температурних перепадів.

Але найголовніше полягає у формі! Корпус клапанного боксу колодязя Іррітек виготовлений в конусній формі і це ідеальне рішення. Така форма сприяє рівномірному розподілу навантаження по всьому радіусу. На практиці, зручність конуса було підтверджено неодноразово. Конусна форма проста в процесі монтажу, не вимагає особливого підходу, при цьому вона витривала. Спрощений процес монтажу та фіксації значно полегшує завдання.

Пластиковий бокс забезпечує надійний механічний захист. У процесі монтажу колодязя не обов 'язково враховувати особливості місцевості і специфіку установки. Колодязь легко справляється з будь-якими умовами. Він чудово підійде для організації процесу автоматичного зрошення ділянки.

Декілька слів про технічні характеристики


Клапанний бокс Іррітек - це пластикова конструкція без особливостей. Вона оснащена спеціальною кришкою, яка дозволяє надійно "приховати" вміст. А її колір чудово маскується на ділянці.

Конструкція міцна, надійна і зручна в процесі експлуатації. Перед установкою боксу рекомендується провести підготовчі роботи для отримання надійної підстави.

Що показано у розділі


Розділ з клапанними боксами Іррітек включає ряд конструкцій, що відрізняються за розмірами та іншими параметрами. Вся продукція, зібрана в каталозі - сертифікована. Колодязі поставляються від прямого постачальника з сертифікатами якості та безпеки. Більше того, на кожен пристрій видається гарантійний талон.

У каталозі представлені такі позиції:

- Клапанний бокс Irritec Jumbo;
- Клапанний бокс Irritec Large;
- Клапанний бокс Irritec Standart;
- Клапанний бокс Irritec з краном 3/4 ";
- Клапанний бокс Mini Irritec.


Сертифікована продукція завжди є в наявності в будь-якому обсязі. Замовити клапанний бокс Іррітек можна гуртом або в роздріб, залежно від потреб клієнта. Вся продукція є на складі, що повністю виключає процес очікування. Доставка здійснюється в стислі терміни по всій території України.

Основне призначення клапанного боксу


Клапанний бокс від Іррітек - це незамінна частина в процесі організації системи інтелектуального зрошення ділянки. Італійські виробники в процесі проектування і розробки враховували особливості експлуатаційних умов. Їм вдалося створити універсальний продукт, призначений для монтажу електромагнітних клапанів на глибині в землі. Такий підхід спрямований на оптимізацію процесу поливу, "приховування" деякі значущих елементів та економію місця на ділянці. Проект набув широкого поширення.

Головне призначення колодязя - це захист електрогідравлічних пристроїв від забруднення і механічного впливу будь-якої інтенсивності. До даної категорії відносять випадки несанкціонованого доступна на ділянку і прямого вандалізму. Криниця не примітна, знаходиться в землі і не привертає уваги.

Клапанні бокси додатково виконують ряд інших завдань:

- приховування гідравлічного обладнання. В даному випадку мова йде про непривабливий зовнішній вигляд, який ніяк не вписується в загальний ландшафтний дизайн;
- зручність доступу. Всі основні вузли зібрані в одному місці. Проводити регулювання і здійснювати процес налаштування набагато простіше;
- зручність і швидкість складання електрогідравлічної системи. У ньому містяться готові вирізи для труб. У разі необхідності, можна виконати додаткові отвори без псування основного боксу.


Клапанні бокси - це дійсно зручно і практично. Вони покликані вирішувати низку завдань, включаючи полегшення процесу організації системи автоматичного поливу. Колодязь можна оптимізувати під запит клієнта, а обладнання, що знаходиться в ньому, легко налаштовується під особливості конкретної ділянки.

Переваги клапанних боксів Іррітек


Клапанні бокси Іррітек характеризуються масою переваг. Надійна і міцна конструкція є основною загальною системою інтелектуального зрошення ділянки. Організація поливу без вказаного елемента, неможлива. Він містить ключові вузли, які відповідають за весь процес автоматизації.

Основними перевагами клапанних боксів Irritec виступають:

- захист основних вузлів від механічного впливу;
- захист основних вузлів від засмічення і замерзання;
- захист електричної частини від опадів;
- захист електричної частини від замикання;
- запобігання несанкціонованого доступу до основних клапанів;
- швидкий процес монтажу;
- прискорена підготовка;
- забезпечення швидкого доступу до вузлів, які потребують регулярної ревізії;
- елегантне маскування під загальний ландшафтний дизайн.


Ревізійний колодязь Irritec чудово маскується на ділянці, при цьому не заважає людині вільно пересуватися.

Особливості встановлення


Монтаж клапаної коробки Іррітек - процедура нескладна. У раніше обраному місці необхідно вирити яму під габарити боксу.

Важливо! Глибина повинна відповідати висоті колодязя плюс 25-30 см зверху, це потрібно для пристрою дренажної подушки.

Як дренаж використовується будь-який камінь, включаючи гравій або гальку.

З урахуванням раніше складеного проекту, яму можна розташовуватися в траншеї на шляху до трубопроводу або в будь-якому зручному місці. В останньому випадку вона виступає у вигляді своєрідної кишені.

Перед установкою клапаної коробки, необхідно зробити надійну подушку з гравію. Ця дія дозволить закріпити бокс. Після чого в раніше виконані отвори (їх кількість можна самостійно регулювати), заводяться труби. Цей процес виконується у чіткій відповідності до складеної схеми. Коли система буде повністю змонтована, можна її перевіряти.

Після регулювання і налаштування, колодязь закривається кришкою і додатково засипається грунтом з боків.

Процес монтажу швидкий! Впоратися з поставленим завданням можна за допомогою професіоналів або самостійно.

Важливо! При виборі конструкції, необхідно враховувати особливості ділянки та експлуатаційні умови. Всі бокси відрізняються за розмірами, більш того використання того чи іншого ключового елемента мережі вимагає особливих монтажних умов і певної кількості електромагнітних клапанів!

Чому товар, представлений у розділі так важливий?


Товари, представлені в розділі з клапанними боксами, характеризуються масою переваг. Це обумовлено високою якістю продукції, наявністю сертифікатів, гарантій і супутньої документації. Ревізійні колодязі представлені в різних розмірах. Підібрати продукцію можна з урахуванням майбутніх умов експлуатації.

Ключовими перевагами розділу виступають:

- широкий асортимент продукції від провідного виробника. Каталог продукції представлений популярними видами колодязів. Всі вони відрізняються за певними параметрами, включаючи габарити. Каталог товарів регулярно доповнюється з урахуванням потреб клієнтів. Розширення продукції здійснюється прямо пропорційно новим позиціям, що додаються на сайті прямого виробника;
- надійність. Всі клапанні бокси характеризуються високим рівнем надійності. Вони виробляються з високоякісного пластику, який витримує механічні навантаження і вплив вологи. Під гнітом факторів навколишнього середовища він не псуватися;
- високий клас продукції. Всі товари, представлені в розділі, відповідають встановленим параметрам якості та безпеки. Це підтверджується супутньою документацією;
- оригінальна продукція У розділі представлена виключно справжня продукція від італійського виробника, що також підтверджується документально. Всі позиції поставляються з відміткою встановленого зразка;
- оптовий і роздрібний продаж. Купити клапанні бокси можна в будь-якій кількості. В інтернет-магазині і на складі представлено необмежену кількість конструктивних елементів. Для замовлення певного числа колодязів, необхідно звернутися за вказаним номером телефоном;
- гарантія. Будь-які конструктивні елементи і деталі поставляються разом з гарантійним талоном. Більше того, ми надаємо клієнтам повноцінні послуги з сервісного обслуговування;
- інструкція. До кожного боксу прикладається інструкція з рекомендаціями з монтажу та експлуатації.


Всі товари, представлені в каталозі компанії - сертифіковані. Це означає, що проблем у процесі експлуатації виникнути не повинно. Оригінальність продукції підтверджується документально.

Клапанні бокси з доставкою по Києву


Замовити клапанні бокси Іррітек можна в будь-якій кількості, зручним для клієнта способом. Ми розробили кілька способів комунікації, які допоможуть впоратися з поставленим завданням. Скористатися можна телефонним зв 'язком, електронною поштою або формою зворотного зв' язку. Для користувачів доступні онлайн-чати зі швидкою відповіддю.

За допомогою зазначених способів можна поставити запитання, звернутися за допомогою і зробити замовлення продукції. Технічна підтримка сайту працює на регулярній основі, що виключає будь-які проблеми.

Консультанти компанії готові надати професійну підтримку в питаннях вибору відповідного варіанту боксу. Ми проконсультуємо, допоможемо визначитися з вибором і доставити замовлення в будь-яку точку України!

Доставка по країні здійснюється за допомогою поштового повідомлення, кур 'єрської служби або самовивезенням. Ми підготували для клієнтів кілька зручних варіантів! Вартість доставки залежить від обраного способу. При оформленні замовлення на фіксовану суму, замовлення буде доставлено абсолютно безкоштовно!

Чому ми?


Співпраця з інтернет-магазином Irritec пов 'язується з масою переваг. Ми працюємо з прямим виробником високоякісної продукції для організації системи автоматичного поливу. Вся продукція, представлена на сайті - сертифікована, безпечна і якісна.

При зверненні в інтернет-магазин Irritec, клієнт отримує:

- індивідуальне обслуговування. За кожним клієнтом закріплюється особистий менеджер. Він буде курирувати процес оформлення замовлення і його доставки. За всіма цікавими питаннями можна звертатися в зручному для клієнта форматі;
- зручні способи комунікації. Зробити замовлення або уточнити питання наявності товару можна за телефоном, в онлайн-чаті і навіть електронною поштою. Ми не обмежуємо клієнтів;
- швидка обробка заявки. Будь-яке замовлення буде оброблено протягом 15-30 хвилин. Ми уточнюємо питання щодо залишеної заявки і тут же відправляємо товар на відправку;
- технічна підтримка. При виникненні питань допомагає технічна підтримка. Фахівці знають все про вибір, замовлення та інші проблеми;
- справжність продукції. Ми не реалізуємо підробки і браковані товарні позиції. Всі бокси проходять попередню перевірку і кілька етапів контролю, перед тим як будуть випущені на загальну реалізацію;
- співпраця з прямим постачальником. Всі товари поставляються з офіційного сайту постачальника, ми не співпрацюємо з перекупниками;
- наявність гарантійного талона. На весь товар надається гарантійний талон. Термін гарантії залежить від конкретної продукції;
- сервісне обслуговування. З нами ви можете не сумніватися! Ми забезпечуємо клієнтом надійною підтримкою і допомогою;
- доступна цінова категорія. Вся продукція, представлена на сайті, реалізується за доступною вартістю. Ми не "накручуємо" подвійну і потрійну ціну. Це можна легко перевірити, відвідавши сайт офіційного виробника;
швидка доставка. Доставка клапанних боксів Іррітек здійснюється зручним для клієнта способом. Це можливо через стандартне поштове повідомлення іл кур 'єрську службу;
- наявність акцій. Постійні клієнти стають учасниками бонусних програм. А для всіх покупців регулярно проводяться акції;
- зручні способи отримання. Забрати посилку можна на пошті або відвідавши стаціонарну точку продажів.


Італійський виробник Іррітек - це якісна продукція за розумними цінами. Адаптовані комплектуючі для організації система інтелектуального поливу значно спрощують процес зрошення ділянки. Правильна комбінація ключових елементів сприяє отриманню високого результату.

Всі товари, представлені на сайті ідеально, підійдуть для приватного і комерційного використання.

Як оформити замовлення


Оформити замовлення клапанного боксу можна в кілька кліків, на офіційній сторінці інтернет-магазину Irritec. Ми дорожимо часом клієнтів, тому для покупців були організовані зручні способи оформлення заявки. Залишити заявку можна за телефоном, через пряму покупку на сайті або скориставшись формою зворотного зв 'язку.

Незалежно від обраного способу, важливо уточнити ключові моменти замовлення:

- тип товару;
- параметри;
- кількість;
- варіант доставки;
- контактні дані;
- спосіб оплати.


Після підтвердження замовлення, з клієнтом зв 'яжеться менеджер для уточнення умов. При неможливості спілкування по телефону, особливі побажання можна надати в віконці для коментарів.

Залишилися питання? За додатковою інформацією звертайтеся за вказаними номерами телефонів. Консультації надаються на регулярній основі!

Наименование1 шт.
грн за ед.
від 10 шт.
грн за ед.
від 20 шт.
грн за ед.
Клапанний бокс Mini (made in Ukraine)898475
Клапанний бокс Irritec Large275247224
Клапанний бокс Irritec Standart820741657
Клапанний бокс Irritec Jumbo143513511230
Клапанний бокс Irritec з краном 3/4"885820741
Кришка для боксу Mini746151
Кришка для боксу Large186163144
Кришка для боксу Standart615494419
Зворотний дзвінок

044-599-30-90