044-599-30-90

0 товарів, 0 грн
Фільтри й редуктори Irritec

Фільтри і редуктори Irritec


Створення системи автоматичного поливу включає безліч етапів, починаючи від підбору контролера і закінчуючи вибором зрошувального обладнання. Фільтри та редуктори Іррітек є обов 'язковими елементами будь-якої системи зрошення, незалежно від її складності та особливостей.

Інтернет-магазин "Irritec Київ" пропонує великий вибір іригаційного обладнання від цього виробника за вигідними і доступними пропозиціями. Пряме співробітництво з виробником без залучення посередників гарантує наявність товару - замовити дискові фільтри Irritec і редуктори можна в зручний час.

Ціна редуктора Irritec і фільтра є фіксованою і не змінюється в процесі оформлення заявки. Пропонуємо оптовий та роздрібний продаж, що актуально для комерції та приватного користування.

При купівлі оптом (від 10 і 20 штук) вартість одиниці зменшується, що дозволяє заощадити кошти. Такий підхід дозволяє скоротити витрати при створенні системи автоматичного поливу з великою кількістю компонентів.

Що пропонує розділ


Надаємо можливість купити фільтри і редуктори Irritec за вигідною і доступною ціною. Асортимент постійно оновлюється, що дозволяє оформлення замовлення в зручний для Вас час.

Фільтри і регулятори тиску Іррітек - відмінна можливість забезпечити постійний і ефективний полив земельної ділянки, незалежно від її особливостей і наявних зелених насаджень.

В асортименті є фільтри Irritec і редуктори з різною пропускною здатністю, що дозволяє підібрати пристрій задовольняючий вимогам користувача. Кожна модель має гарантію якості від виробника, що дозволяє не хвилюватися за працездатність виробу.

Призначення запропонованих виробів


Фільтри Іррітек - це пристрої, що забезпечують очищення води від механічних елементів. Наявність даних пристроїв у системі виключає утворення засмічень у процесі експлуатації - не потрібно витрачати час на технічне обслуговування САП у разі забивання трубопроводу або засмічення окремих пристроїв системи автоматичного поливу.

Дані пристрою представлені в декількох варіаціях:

- Дискові фільтри Irritec для тонкого очищення - для очищення води застосовуються диски з радіальними канавками, які не допускають подальше проникнення в систему забруднень механічного характеру (пісок, іл, іржа, невеликі елементи тощо). Особливість таких фільтрів - є можливість самостійного промивання шляхом включення реверсу насосної установки, оскільки достатньо включити цей режим на кілька хвилин (час роботи реверсу залежить від розміру системи автоматичного зрошення).
- Автоматичні фільтри Irritec - видалення сторонніх елементів з води (механічного та біологічного походження) відбувається за допомогою пластикових дисків, які мають борозни і отвори різних розмірів. Є функція самостійного очищення за допомогою зворотного потоку, що дозволяє економити час при технічному обслуговуванні (користувачеві не потрібно розбирати фільтр для його чищення).


Запропоновані пристрої призначені тільки для очищення води від механічних домішок і частинок. Видалення хімічних добавок повинно виконуватися спеціальними фільтруючими установками. Це потрібно брати до відома в процесі вибору продукції.

Регулятори тиску Irritec - автономні пристрої, головним завданням яких є стабілізація тиску води і підтримання його постійного значення на виході. Застосовуються в системах з високим тиском, що дозволяє виключити виникнення гідравлічних ударів. Встановлення пристроїв виконується після фільтрів, що не допускає їх засмічення в процесі експлуатації - при недотриманні даної умови редуктори Irritec можуть засмітитися, що приведе їх в непридатність (трата часу на їх очищення, тому що потрібно повний розбір пристрою з боку користувача).

Завдання редуктора Іррітек - забезпечити постійний тиск на виході, що актуально при забезпеченні якісного зрошення. Регулювання тиску виконується за допомогою дроселуючого пристрою (заслінки), який шляхом відкриття/закриття змінює опір потоку води, що проходить.

Технічне обслуговування рекомендується виконувати відповідно до інструкції, що дозволить швидко відновити роботу системи автоматичного зрошення або його окремої ділянки.

Про виробника


Італійська компанія Іррітек спеціалізується на виробництві іригаційного обладнання, яке отримало популярність у всьому світі. Діяльність виробника почалася в 1974 році - з того моменту Irritec встиг зарекомендувати себе завдяки випуску якісної і надійної продукції для створення систем автоматичного зрошення.

Дотримання стандартів і технологій виробництва - основне правило, яке дотримується з моменту заснування компанії. Завдання виробника полягає в допомозі при організації САП, тому що пропонована продукція дозволяє спроектувати систему поливу будь-якої складності та особливостей.

Використання безпечних і перевірених матеріалів робить продукцію затребуваною в усьому світі. Ретельні випробування дозволяють домогтися бажаного результату при догляді за рослинами - готова продукція гарантовано задовольнить всі вимоги і побажання користувача.

Відмінна особливість виробів полягає у великому робочому ресурсі - їх наявність дозволяє не турбуватися про подальшу експлуатацію системи поливу. При правильному догляді з боку користувача, вироби можуть прослужити не один сезон, що дає можливість заощадити.

Серед інших виробників іригаційного обладнання, Іррітек виділяється доступною вартістю і якістю. Про це свідчить повна відповідність вартості продукції та експлуатаційних характеристик. При купівлі виробів від італійського виробника, можна бути впевненим в їх надійності і можливості використання для створення систем автономного зрошення будь-якої складності.

Продаж фільтрів і редукторів Irritec оптом і в роздріб


Одна з особливостей нашого інтернет-магазину - пропонуємо можливість придбати будь-яку кількість товару. Це актуально для всіх клієнтів (приватне користування, комерція), що дозволяє замовити фільтри Irritec і регулятори тиску для будь-яких потреб.

Поставки безпосередньо від виробника (офіційного дистриб 'ютора) гарантують наявність товару на складах

- оформити заявку можливо в зручний час. Відсутність посередників позитивно позначається на формуванні вартості - ціна доступна кожному.

Чим більше замовляється товару, тим краща ціна - переконатися в різниці вартості при купівлі однієї одиниці товару та оптової закупівлі (ціна за 1 одиницю) просто, тому що досить зв 'язатися з нашим менеджером зручним способом.

Що виділяє запропоновану продукцію


Фільтри та регулятори тиску Іррітек (Італія) мають такі переваги:

- Застосовуються якісні матеріали - використовуваний пластик дозволяє здійснювати експлуатацію в будь-яких умовах. Полімер не виділяє шкідливих речовин у процесі роботи.
- Несприйнятливість до ультрафіолету - матеріал не втрачає форму і початкові характеристики при впливі прямих сонячних променів.
- Не виникають корозійні процеси - пластик не схильний до впливу вологи.
- Не утворюються грибкові та інші біологічні покриття - гарантія потрапляння до рослин води, яка не заразить їх хворобами.
- Відмінна якість очищення води (автоматичні фільтри Irritec, дискові) - в рідині на виході відсутні механічні елементи, які можуть засмічувати землю або пошкодити рослини.
- Великий робочий ресурс - застосовуваний матеріал і якісна збірка забезпечує це.
- Гарантія постійного тиску на виході (редуктори Irritec) - встановлене значення не буде змінюватися в процесі експлуатації, незалежно від умов роботи.
- Просте технічне обслуговування, які не потребують особливих навичок з боку користувача. Це ж стосується і заміни.
- Опрацьованість кожного пристрою - це іригаційне обладнання спроектовано для досягнення ефективного поливу.
- Варіативність розмірів - в асортименті є вироби з різними діаметрами приєднання до трубопроводу.
- Відповідність заявленим характеристикам - продукція має ті ТТХ, які зазначені в інструкції.


При виявленні дефекту або пошкодження самостійно виконувати ремонт не рекомендується, оскільки це може призвести до повної втрати працездатності фільтра Іррітек і редуктора. За наявності подряпин на корпусі експлуатація пристроїв допускається, але за умови відсутності прямого впливу на функціонал.

Все це робить запропоновану продукцію ідеальним варіантом для проектування і подальшої реалізації системи автоматичного поливу, незважаючи на її особливості конструкції. Використовуючи дане, обладнання можна не переживати за ефективну роботу САП - функціонал буде завжди на вищому рівні.

Рекомендації при експлуатації фільтрів і редукторів Іррітек


Процес встановлення рекомендується виконувати відповідно до керівництва користувача, що буде гарантією працездатності пристроїв. У разі відмінності розмірів для підключення можна використовувати перехідник, який моментально вирішить проблему, що виникла.

Використовувати регулятор тиску Irritec, як і фільтр потрібно тільки за прямим призначенням - це буде однією з причин тривалого робочого ресурсу. За відсутності навичок і знань щодо встановлення або технічного обслуговування пристроїв потрібно звернутися за допомогою до фахівців, які нададуть гарантію на виконану роботу.

При виявленні серйозних механічних пошкоджень, які порушують герметичність виробу, використання не допускається - це призведе до збільшеної витрати води і з великою ймовірністю стане причиною тимчасового відключення ділянки системи автоматичного зрошення або її в цілому.

У процесі ТО, так само як і в ході налаштування обладнання, рекомендується використовувати інструкцію (поставляється в комплекті). Кожен виріб від даного виробника має гарантію і щоб її зберегти, достатньо дотримуватися таких правил:

- При транспортуванні переконатися в надійній фіксації виробу - коробка з продукцією не повинна вільно переміщатися по кузову авто. При наявності великої кількості даного обладнання, потрібно подбати про фіксацію коробок (їх можна скласти побільше, щільно один до одного, з мінімальною можливістю їх переміщення).
- Проводити установку згідно з правилами і нормами - це не допустить передчасний вихід з ладу регулятора тиску Іррітек і фільтрів.


Втрата гарантії може статися при неакуратній установці і технічному обслуговуванні. Крім цього, потрібно пам 'ятати про транспортування, тому що вона повинна виключити пошкодження запропонованого іригаційного обладнання. У разі виявлення несправності або дефекту, який утворився не з вини користувача, гарантія дозволяє виконати ремонт/технічне обслуговування без зайвих витрат.

До процесу зберігання дані вироби не вимогливі - їх можна розмістити в будь-якому приміщенні. При необхідності виключити потрапляння виробів до рук дітей, тому що за своїм незнанням вони можуть його зламати.

7 приводів для купівлі запропонованої продукції


1. З боку користувача потрібно мінімум навичок і знань для встановлення даного іригаційного обладнання.
2. Просте налаштування (регулятор тиску Іррітек) і технічне обслуговування пристроїв - опрацьована конструкція максимально сприяє цьому.
3. Можна швидко замінити, навіть якщо є мінімальний набір інструментів.
4. Підходять для системи автоматичного зрошення будь-якої конструкції - пристрої універсальні, що робить їх оптимальним варіантом.
5. Надійність - виробником використовуються матеріали високої якості.
6. Безпечне використання - запропоноване обладнання не виділяє небезпечних і шкідливих речовин у воду і повітря.
7. Можливість вибору розмірів для підключення - в наявності всі діаметри, які користуються попитом і популярністю при проектуванні систем автоматичного поливу.


Все це робить фільтра і регулятори тиску Irritec ідеальним вирішенням питання щодо створення надійної і довговічної САП, незалежно від її складності та особливостей проектування.

Плюси запропонованого розділу

До достоїнств асортименту потрібно віднести:

- Постійне оновлення продукції - поставки виконуються безпосередньо від виробника, не залучаючи посередників.
- Гарантія високої якості виготовлення - з боку виробника дотримані всі норми і вимоги.
- Ретельна перевірка виробів при надходженні на наші склади - співробітники оглядають іригаційне обладнання на відсутність пошкоджень або дефектів. Це є гарантією отримання товару згідно з описом і ТТХ.
- Оптовий і роздрібний продаж - оформити замовлення можливо на будь-яку кількість обладнання для регулювання тиску і очищення води в системі автоматичного зрошення.
- Виробник надає гарантію якості - є сертифікати, які підтверджують відповідність характеристик.


Отримати детальну інформацію щодо представленого асортименту можна у менеджера відповідним для Вас способом - телефонний дзвінок, чат, email. При необхідності можна приїхати до нас на офіс і особисто переговорити з консультантом щодо продукції, що цікавиться.

Поради при виборі фільтрів і редукторів Іррітек


При підборі даної продукції потрібно звертати увагу на діаметр підключення до трубопроводу. Цей етап є одним з основних, тому що через невідповідність розмірів можуть виникнути певні проблеми. Вирішити їх можна за допомогою використання перехідника.

Пропускна здатність також є важливим фактором. При недостатньому споживанні може створюватися підвищений тиск, який здатний розірвати місце з 'єднання трубопроводу (не відноситься до редукторів Іррітек).

У комплекті з будь-якою продукцією поставляється керівництво користувача, в якому вказана вся інформація щодо придбаної моделі - монтаж, технічне обслуговування, догляд.

Особливості розділу


До достоїнств відносяться:

- Регулярне оновлення асортименту - замовники можуть ознайомитися з новинками від італійського виробника в зручний час. Не потрібно чекати поставок, тому що на складах є величезна кількість продукції.
- Є гарантія від виробника на весь представлений асортимент.
- Відповідність заявленим ТТХ - покупець отримує той товар, який він вибрав для створення автономної системи поливу.


7 причин для співпраці з нами


- Персональний підхід до замовників - приймаємо до відома побажання. Сервісне обслуговування на висоті.
- Допомога при виборі - отримати її можна зручним для Вас способом (телефон, пошта, онлайн-чат).
- Оперативна доставка по всій території України - швидка поставка товару без затримок у раніше встановлені терміни, незважаючи на віддаленість замовника (транспортні компанії, "Нова Пошта").
- Надаємо гарантію наявності продукції - опт, роздріб. Такий підхід є оптимальним рішенням для приватного користування і комерційної спрямованості.
- Доступні цінові пропозиції, акції та знижки - хороша можливість заощадити кошти.
- Після прибуття на склади, редуктори і фільтри перевіряються нашими співробітниками на працездатність і відсутність пошкоджень/дефектів, які могли з 'явитися в ході транспортування.


Все це робить наш інтернет-магазин надійним і перевіреним партнером - надаємо можливість купівлі оснащення для систем автоматичного поливу будь-якої складності і конструктивних особливостей.

Оформлення замовлення


Купити редуктори і фільтри Irritec у Києві недорого можна в нашому інтернет-магазині в зручний час. Товар у наявності - є офіційним дистриб 'ютором італійського виробника іригаційного обладнання Іррітек. Подати заявку на покупку можливо по телефону, через онлайн-чат або особисто відвідавши наш офіс. Є самовивезення, що підійде для жителів столиці і сусідніх міст. Консультант відповість на поставлені питання і допоможе оформити заявку.

Довіртеся нам - отримайте якісне і довговічне обладнання для створення систем автоматичного поливу за вигідною і доступною ціною. Співпрацюйте з нами і переконайтеся в економії часу і коштів, оскільки такого вибору немає ні в одному онлайн-магазині, що спеціалізується на продажу оснащення для створення зрошувальних систем.

Наименование1 шт.
грн за ед.
від 10 шт.
грн за ед.
від 20 шт.
грн за ед.
Фільтр дисковий тонкого очищення Irritec - 3/4"(box 20)368303266
Фільтр дисковий тонкого очищення Irritec - 1" (box 20)368303266
Фільтр дисковий тонкого очищення Irritec - 1 1/4" (box 10)555490452
Фільтр дисковий тонкого очищення Irritec - 1 1/2" (box 10)979909820
Фільтр дисковий тонкого очищення Irritec - 2" (box 10)1020927834
Регулятор тиску Irritec 1.4 bar 3/4" НВ (5 м³/ч)820615410
Регулятор тиску Irritec 1.7 bar 3/4" ВВ (3.4 м³/ч)1025820615
Регулятор тиску Irritec 2.7 bar 3/4" ВВ (3.4 м³/ч)1025820615
Регулятор тиску Irritec 1.7 bar 1" ВВ (4.5 м³/ч)12301025820
Регулятор тиску Irritec 2.7 bar 1" ВВ (4.5 м³/ч)12301025820
фільтр автоматичний Rotodisk Irritec 2"978489468200
фільтр автоматичний Rotodisk Irritec 3"121141118210250
Зворотний дзвінок

044-599-30-90