044-599-30-90

0 товарів, 0 грн
Гідранти і точки швидкого доступу Irritec

Гідранти і точки швидкого доступу Irritec


Одним з етапів створення системи автономного поливу є створення проекту, в якому вказується місце прокладання трубопроводу. Обов 'язковий елемент даної частини САП - точки швидкого доступу і гідранти Irritec. Дані конструкційні дозволяють підключитися до трубопроводу в будь-який момент, що дозволить виконувати зрошення в зручний час.

Інтернет-магазин іригаційного обладнання "Irritec Київ" пропонує великий асортиментів точок швидкого доступу Irritec, гідрантів, ключів, колін і кришок для водозабірних колонок від цього виробника. Вигідна ціна і наявність продукції гарантується - співпрацюємо безпосередньо з виробником (офіційним постачальником) без залучення посередників.

Ціна гідрантів Irritec та іншої продукції даного розділу є фіксованою за одиницю. Пропонуємо оптовий і роздрібний продаж - при купівлі від 10 і 50 штук вартість набагато нижча, що дозволяє заощадити кошти. Така пропозиція актуальна для комерції та приватного користування.

Що виділяє продукцію від Іррітек

До переваг запропонованих виробів потрібно віднести:

- Великий експлуатаційний термін - матеріалом для виготовлення служить пластик, що виключає виникнення корозійних процесів у процесі експлуатації. Крім цього, на полімері не утворюється грибок та інші відкладення природного походження.
- Несприйнятливість до прямих сонячних променів - гідранти і точки швидкого доступу Irritec не втрачають свої початкові властивості і характеристики під впливом ультрафіолету (нагрів).
- Можливість швидкого монтажу і демонтажу - технічне обслуговування не займає багато часу, що актуально для кожного користувача.
- Безпечне використання - вироби не виділяють шкідливих речовин і випарів при експлуатації.
- Наявність гарантії від виробника - є документи і сертифікати, що підтверджують відповідність нормам і вимогам безпеки.
Все це робить запропонований асортимент іригаційного обладнання найкращим рішенням для створення надійної системи автоматичного поливу, незалежно від її складності та особливостей.

Рекомендації для вибору

Вибираючи гідранти, потрібно переконатися в тому, що діаметр підключення підходить до наявного трубопроводу. При невідповідності розмірів можна використовувати перехідники, які вирішать проблему, що виникла.

Використовувати пошкоджені або деформовані вироби не потрібно, оскільки це може призвести до порушення цілісності системи автополиву.

При питаннях вибору гідранта Іррітек і точок підключення до трубопроводу потрібно звернутися за допомогою до менеджера. Зв 'язатися з ним можна зручним для Вас способом - телефон, електронна пошта, заявка на зворотний дзвінок.

Під час встановлення виробів потрібно використовувати спеціальні інструменти, які призначені для цього. Застосування невідповідних інструментів може призвести до механічних пошкоджень, що робить застосування іригаційного обладнання неможливим.

6 причин для співпраці з нами

Звернувшись до нас, кожен клієнт отримує:

1. Гарантія наявності товару на складах - поставки виконуються безпосередньо від виробника.
2.Пропонуємо оптовий і роздрібний продаж - замовити гідранти і точки швидкого доступу Іррітек можна в будь-якій кількості.
3. Швидка доставка в будь-яке місто України, незалежно від віддаленості замовника. Транспортування виконується "Новою Поштою". Жителі столиці можуть забрати товар самостійно - є можливість самовивезення.
4. Індивідуальний підхід до кожного клієнта - враховуємо побажання замовника.
5. Вигідні ціни на продукцію, що дозволяє заощадити.
6. Допомога при виборі - зв 'язатися з консультантом можна в зручний час.


Як придбати

Для оформлення замовлення достатньо заповнити електронну форму - рекомендується вказувати та надавати достовірну інформацію. Це виключить можливі проблеми з обробкою замовлення, оплати та доставки.

Купити гідранти і точки швидкого доступу Іррітек у Києві за низькою ціною оптом і в роздріб можна в нашому інтернет-магазині. Терміни доставки обумовлюються в процесі оформлення замовлення і є індивідуальними для кожного клієнта.

Наименование1 шт.
грн за ед.
від 10 шт.
грн за ед.
від 20 шт.
грн за ед.
Водоразборная колонка - гидрант Irritec (box 50)275247214
Ключ до водорозбірної колонці Irritec (box 50)1169889
Коліно для підключення ключа Irritec 3/4" НВ (box 50)332823
Кран для гідророзетки Irritec - 3/4" НВ615142
Кришка для водорозбірної колонки Irritec (box 50)806142
Зворотний дзвінок

044-599-30-90