044-599-30-90

0 товарів, 0 грн
Irritec iDrop

Крапельниці і стійки Irritec


Забезпечення якісного поливу - першорядне завдання для кожного користувача, незалежно від розміру земельної ділянки та висаджених рослин. Одним з варіантів для досягнення бажаного результату є використання крапельниць Irritec iDrop. Дане іригаційне обладнання призначене для ефективного зрошення зелених насаджень, яким потрібен крапельний полив.

Інтернет-магазин "Irritec Київ" пропонує великий вибір крапельниць і стійок Іррітек за доступною ціною і з гарантією якості від виробника. Товар завжди в наявності, що дозволяє замовити обладнання для поливу оптом і в роздріб - ідеальний варіант для приватного користування і комерції.

Недорога ціна крапельниць Іррітек і стійок обумовлена прямою співпрацею з виробником без залучення посередників. Поставки товару виконуються на регулярній основі, що виключає відсутність продукції на складах. Детальну інформацію щодо запропонованого асортименту можна дізнатися у менеджера зручним для Вас способом - телефон, онлайн-чат, електронна пошта або особисто приїхавши до нас на офіс (актуально для жителів Києва та сусідніх міст).

Купити крапельниці і стійки Irritec недорого гуртом і в роздріб можна у нас - процес оформлення заявки займає мінімум часу. При виникненні труднощів менеджер надасть допомогу в зручний для Вас час. Чим більше одиниць товару купуєте, тим вигідніше вартість - при замовленні від 100 штук ціна зменшується, що дозволить замовити потрібну кількість продукції (підходить для комерції - продаж, вирощування овочів тощо).

Доставка виконується по всій території України - терміни поставки дотримуються незалежно від віддаленості покупця. Транспортування товару проводиться "Новою Поштою". При необхідності можна забрати продукцію самостійно - є можливість самовивезення.

Що запропоновано в розділі


У цій категорії представлені крапельниці Іррітек з різними технічними характеристиками (пропускна здатність) - вибрати відповідний варіант не складе труднощів. Це дає можливість укомплектувати систему автоматичного зрошення будь-якої складності, що дозволить отримати полив бажаної якості.

Крім крапельниць, пропонуємо стійки Irritec (спиці), які забезпечують установку пристроїв крапельного поливу в будь-якому підходящому місці. У наявності моделі з вбудованими регульованими крапельницями - відмінний спосіб заощадити кошти, тому що не потрібно окремо купувати продукцію.

Крім цього, пропонуємо окремо регульовані крапельниці Іррітек, які можна без труднощів встановити на спиці або інші елементи системи автоматичного поливу, що підходять для цього.

Запропонований асортимент оновлюється на регулярній основі - продукція поставляється безпосередньо від виробника без посередників. Це дозволяє замовити крапельниці Irritec оптом і в роздріб, що цінується кожним покупцем.

Оптовий і роздрібний продаж крапельниць і стійок Irritec


Особливість нашого онлайн-магазину - пропонуємо можливість придбати будь-яку кількість іригаційного обладнання. Це актуально для всіх клієнтів (приватне користування, комерція), що дозволяє замовити крапельниці і стійки Іррітек для будь-яких потреб.

Поставки безпосередньо від виробника гарантують наявність продукції на складах - оформити заявку можливо в зручний час і займає це мінімум часу. Відсутність посередників добре позначається на формуванні цін - вартість товару доступна кожному.

Чим більше замовляється товару, тим краще підсумкова ціна - переконатися в різниці сум при купівлі однієї одиниці товару та оптової закупівлі (вартість за 1 одиницю) просто, тому що досить самостійно прорахувати вартість або зв 'язатися з нашим менеджером зручним способом.

Виробник Irritec - якість, перевірена часом


Компанія виготовляє якісне і надійне іригаційне обладнання, в надійності та ефективності якого встигли переконатися тисячі користувачів у всьому світі. Італійська якість і скрупульозність проглядається в кожному виробі - в конструкції відсутні непотрібні елементи, що забезпечує універсальність виробів.

Персональний підхід при виготовленні модельних лінійок дозволяє підібрати обладнання для створення автономної системи поливу будь-яких конструктивних особливостей і складності. Крапельниці і стійки Irritec мають просту і в той же час ефективну конструкцію, яка робить їх ідеальним вибором для забезпечення хорошого поливу. Зниження споживання води є однією з переваг продукції, що виготовляється, яке цінуватися користувачами.

На всі вироби виробник надає гарантію - одна з причин для покупки іригаційного обладнання. Купуючи крапельниці Іррітек, можна бути впевненим у їх безвідмовній роботі, незалежно від умов експлуатації з ефективною подачею води для зелених насаджень.

Особливість компанії - застосування якісних і безпечних матеріалів. У випадку з виробництвом крапельниць, використовується полімер, що виключає утворення корозійних процесів і забезпечує великий експлуатаційний ресурс виробів.

Що таке крапельниці і стійки


Крапельниці Іррітек являють собою пристрої, які забезпечують полив у вигляді крапель, що актуально для рослин, що потребують поступову подачу вологи. Відмінна риса запропонованого обладнання - виключається вимивання ґрунту, а це поширена проблема, яка присутня у кожного користувача.

Матеріалом для виготовлення служить пластик - одна з причин довговічності такого обладнання. Пряме попадання ультрафіолету не призводить до втрати властивостей і функціоналу, оскільки крапельниця не втрачає початкову форму. Використання полімеру виключає виникнення іржі та грибка, що дозволяє експлуатувати зрошувач протягом декількох років.

Спиці Іррітек - елемент, який забезпечує встановлення крапельниць на земельній ділянці. Вони також виготовлені з пластику, що не допускає пошкодження виробу шкідниками і гризунами. Конструкція має фіксуючі частини, які забезпечують надійне зчеплення з грунтом, виключаючи перекидання і випадкове висмикування.

В асортименті запропоновані стійки з регульованою крапельницею Irritec - являють собою єдину конструкцію, яка включає в себе спицю з уже встановленою крапельницею. Таке рішення відмінно підійде при необхідності швидкого монтажу зрошувачів на земельній ділянці, що дозволить заощадити час.

Різновиди крапельниць Іррітек


У запропонованому асортименті є зрошувачі з наступними функціями:

- Компенсована крапельниця Irritec - відрізняється від стандартних моделей можливістю компенсації тиску. Така особливість забезпечує рівномірний полив рослин незалежно від місця встановлення крапельниці. Їх використання актуальне в разі недостатнього тиску в трубопроводі - полив виходить якісним і ефективним.
- Регульована крапельниця Irritec - пристрій для поливу, що дозволяє налаштовувати витрату води. Таке рішення буде актуальним для будь-якої системи автоматичного зрошення. Регулювання крапельниці виконується за мінімум часу - достатньо повернути рухомий елемент і встановити бажане значення. Дозволяє економити воду, а також забезпечувати потрібну норму зрошення рослин в індивідуальному порядку, що часто застосовується користувачами.


Поради для використання


У процесі експлуатації крапельниць і стійок Іррітек рекомендується дотримуватися певних установок:

- Не допускати механічних впливів стороннім предметами - сильні пошкодження можуть призвести до повної втрати працездатності даного іригаційного обладнання. Оскільки матеріалом для виготовлення служить пластик, то падіння з висоти крапельницям і стійкам не страшні - вони будуть продовжувати функціонувати на початковому рівні.
- Встановлення крапельниць і стійок має виконуватися відповідно до інструкції, що виключить виникнення проблем у роботі в процесі експлуатації.
- При виявленні сильних пошкоджень конструкції крапельниці не допускається її використання.
- Застосовуватися при технічному обслуговуванні невідповідні для цього інструменти заборонено (якщо цього вимагає ТО).
- Зберігати рекомендується в окремому приміщенні без доступу до нього сторонніх осіб, додатково можна використовувати картонні коробки. Місце зберігання має бути сухим.
- При виникненні збоїв у роботі (нерівномірне створення крапель, відсутня можливість налаштування радіусу поливу) потрібно відразу виконати відключення потрібної ділянки системи зрошення (відкриття/перекриття проводиться за допомогою електромагнітного клапана або вручну, якщо є така можливість). Після цього потрібно демонтувати крапельницю і провести її огляд.


При отриманні товару (самовивезення, пошта) потрібно ретельно оглянути вироби на відсутність механічних пошкоджень. Такий запобіжний захід дозволить отримати якісне зрошувальне обладнання.

Несправності та причини їхньої освіти


Крапельниці Іррітек можуть виходити з ладу через:

- Неакуратне звернення користувачем - поширена причина поломки іригаційного оснащення. Механічні пошкодження корпусу, до уваги не приймаються потертості та подряпини, небезпека становить серйозні пошкодження корпусу.
- Неправильний монтаж фахівцями або самостійно - у більшості випадків несправність виникає незнання або неакуратності. Може характеризуватися протіканнями в процесі поливу.
- Нерівномірне створення крапель води - дефект може виникати через пошкодження фільтра (якщо він встановлений у системі). Сміття і дрібні елементи можуть легко перекрити отвори для виходу води.


При виникненні механічних пошкоджень (тріщини, сколи, наскрізні отвори) експлуатувати крапельниць Irritec не рекомендується. Це загрожує збільшеною витратою води, а це зайві витрати грошей на оплату комунальних послуг.

Чому потрібно звернути увагу на дану продукцію


До переваг запропонованого асортименту потрібно віднести:

- Можливість встановити норму поливу - витрату води можна регулювати, що дозволяє заощадити на витратах щодо оплати рахунків.

- Гарантія однакового зрошення - дощувальник Іррітек забезпечує рівномірне покриття вологою ділянки землі. На ефективність поливу не впливає погодні фактори (вітер), що є однією з гарантій однакового зрошення.
- Невелике споживання води і можливість її налаштування - в більшості випадків, ґрунт має невисоку швидкість вбирання вологи. Використання таких крапельниць запобігає стіканню води, що не допускає ерозію ґрунту (розмивання).
- У модельній лінійці є спеціальні моделі зрошувачів для кореневого поливу - з мінімальним можливим радіусом зрошення зелених насаджень, яким протипоказано стандартний полив, а потрібна тільки коренева (коренева система безупинно отримує воду).
- Опрацьованість конструкції - крапельниці Irritec прості в роботі і їх знаходження на ділянці землі для подальшого технічного обслуговування або заміни не викликає труднощів у користувача.
- Несприйнятливість до вітрових навантажень - краплі води без зусиль досягають потрібної точки земної поверхні, тим самим забезпечуючи постійний полив рослин або дерев.


Переваги крапельниць Іррітек та іншого оснащення для поливу в порівнянні зі стандартними моделями

- Налаштування кількості опадів, що дозволяє знизити або виключити вимив ґрунту в процесі зрошення.
- Рівномірність поливу, в тому числі і після регулювання довжини струменів (радіуса).
- Можна тонко налаштувати полив поблизу зелених насаджень (мінімальне значення крапельного поливу - 5 см від рослини)
- Відмінний показник опірності вітровому впливу при зрошенні - вода потрапляє на земельну ділянку з мінімальним розкидом.
- Зменшене споживання води - дослідження показали економію, що актуально для будь-якої системи автоматичного зрошення.


При проектуванні САП своїми руками, рекомендується користуватися довідковими матеріалами з приводу вибору іригаційного оснащення. При виникненні труднощів з даним процесом потрібно звернутися за допомогою до фахівців, які займаються створенням проектів зрошувальних систем, надаючи гарантію на виконані роботи, незалежно від складності.

Що отримує клієнт від співпраці з нами


Звернувшись до нас, кожен покупець отримує:

- Індивідуальний підхід до замовника - враховуємо його побажання. Високий рівень сервісного обслуговування цінуватися нашими клієнтами.
- Допомогу при питаннях і труднощах підбору обладнання для поливу - консультацію можна отримати зручним способом, в тому числі і особисто відвідавши наш офіс, що підійде для жителів столиці і сусідніх міст.
- Пропонуємо низькі ціни, незалежно від кількості придбаних виробів - вартість нижче ринкової, в чому легко і просто переконатися. При купівлі оптом, ціна кожної одиниці продукції істотно знижується.
- Гарантія оперативної доставки крапельниць Іррітек і стійок в будь-яке місто України, беручи до відома віддаленість покупця. Постачання товару виконується без затримок за часом, тобто клієнт отримує продукцію в раніше встановлені терміни. По столиці - кур 'єрська доставка за адресою, по областях - транспортування "Новою Поштою". Є самовивезення, що дозволить заощадити кошти (при невеликих обсягах покупки).
- Оптовий і роздрібний продаж, знижки, акції та спеціальні пропозиції для постійних і оптових покупців.
- Ретельна перевірка товару відразу після надходження на склади - замовник отримує перевірене іригаційне оснащення від італійського виробника з сертифікатами якості та іншими документами.
- Оперативне оновлення асортименту товарів - можна не хвилюватися за відсутність обладнання. Всі новинки практично моментально з 'являються у нас.


"Irritec Київ" є офіційним постачальником іригаційного оснащення від італійського виробника - тепер кожен охочий може придбати якісне обладнання для створення системи автоматичного поливу, витративши мінімум грошей і часу на пошуки продукції.

Все це робить наш онлайн-магазин у Києві відмінним вибором для кожного покупця - довіритися нам, значить отримати якісну продукцію за низькою ціною. Пропонуємо перевірене обладнання для створення систем автополиву будь-якої складності та конструктивних особливостей.

Процес оформлення заявки


Купити крапельниці Іррітек і стійки можна в кілька кліків. Для зручності клієнтів підготовлені зручні способи оформлення та обробки заявок. Все що потрібно - надати дані, додати товар до кошика і підтвердити запит. При виникненні питань, технічна підтримка завжди готова надати комплексну підтримку.

Процес оформлення замовлення здійснюється за встановленим алгоритмом, який складається з таких дій: додавання виробу до кошика, підбір бажаної кількості, вказується контактна інформація про кількість покупки, надання інформації для виходу на контакт (телефон, електронна пошта, месенджери тощо), підбір відповідного способу транспортування вантажу.

Довіртеся нам - отримайте якісне іригаційне оснащення за вигідною і доступною ціною, яке буде відповідати кожній витраченій банкноті.

Наименование1 шт.
грн за ед.
від 100 шт.
грн за ед.
від 500 шт.
грн за ед.
Крапельниця компенсована iDrop Irritec 2 л/г (box 3000)1198
Крапельниця компенсована iDrop Irritec 4 л/ч (box 3000)1198
Крапельниця компенсована iDrop Irritec 6 л/ч (box 3000)1198
Крапельниця компенсована iDrop Irritec 8 л/ч (box 3000)1198
Крапельниця регульована Irritec 0-40 л/ч (box 1800)875
Стійка з регульованою крапельницею Irritec 0-40 л/ч (box 1800)211614
Спиця Irritec 100мм 2,6л (box 1800)855
Зворотний дзвінок

044-599-30-90