0 товарів, 0 грн
Фітинги зажимні Irritec

Трійник, коліно, муфта, врізка - Irritec


Фітинги IRRITEC італійського виробництва призначені для з 'єднання пластикових труб. Компанія з відомим світовим ім 'ям вважається кращим проектувальником і виробником фітингів на основі пластику. Продукція давно отримала визнання у покупців з усього світу. Сертифіковані фітинги використовуються повсюдно, для організації системи автоматичного поливу. При установці насосної станції вони є невід 'ємною її частиною.

Фітинги IRRITEC - високі стандарти якості


Італійське виробництво характеризується високими стандартами якості, які визнані в усьому світі. Пристрій конструкції дуже простий, а процес монтажу не потребує особливих зусиль. Установка не супроводжується зняттям затискача, а сам фітинг при цьому характеризується надійним з 'єднанням.

Фітинги зажимного типу мають такі характеристики:

- вільно витримують тиск до 10 бар;
- окремі елементи конструкції легко справляються з вологою і температурними перепадами;
- конструкція стійка до корозії;
- конструкція стійка до ультрафіолетових променів;

- конструкція стійка до високих температур (до 40 і вище градусів).


За рахунок роботи з високим тиском і стійкості до цього параметру, конструкція легко витримує будь-яку подачу води. А здатність взаємодіяти з високими температурами дозволяє застосовувати фітинги навіть для гарячої води.

Трохи про компанію IRRITEC


Компанія IRRITEC виготовляє якісні конструкції та витратні матеріали для організації процесу автоматичного поливу ділянки. Всі елементи мають сертифікат якості та безпеки, що підтверджує їх відповідність встановленим стандартам.

Компанія IRRITEC почала свою активну діяльність ще в 1974 році в Сицилії. Сьогодні - це виробник зі світовим ім 'ям. Конструкції та витратні матеріали призначені для організації системи інтелектуального зрошення.

Основна місія компанії - підвищити ефективність зрошення в сільському господарстві та садівництві. Такий вплив дозволяє знизити навантаження на навколишнє середовище. Системи крапельного зрошення землі застосовуються у всьому світі. Вони характеризуються високою точністю, надійністю і відмінною поливом ділянкою будь-якої складності.

IRRITEC виробляє і поширює продукцію, яка допомагає полегшити процес догляду за ділянкою. Конструктивні елементи широко застосовуються для відкритого ґрунту, теплиць і були впроваджені в систему ландшафтного дизайну.

Особливості затиснутих фітингів


Зажимні фітинги Іррітек призначені для організації поливу контуру водопостачання. Для цього вся схема повинна бути цілісною. Організувати цей процес без спеціальних сполучних елементів неможливо. У їх ролі виступають сертифіковані зажимні фітинги IRRITEC. Це головний елемент для герметизації контурів зрошення.

Робота ключових компонентів здійснюється за певним принципом. Назв у фітингів багато, компресійні, цангові і затискачі. Але незалежно від імені, суть роботи одна. Без з 'єднувальних елементів, нормальне функціонування системи автоматичного поливу неможливо.

В основі фітингу лежить:

- цанга;
- ущільнювальне кільце;
- обжимна гайка-кришка.


За процес герметизації відповідає цанга. У процесі подачі води, розрізне кільце тисне на стінки поліетиленової трубки, а гайка-кришка при цьому відповідає за притискання зовні. Така схема дозволяє створити надійний і якісний модуль, який вільно витримує напір високої інтенсивності. Фітинг - це потужний елемент, що справляється з регламентованим натиском, що виключає пориви і течі.

Затискнийй елемент характеризується простим процесом монтажу і демонтажу. Це головна його перевага! Контур поливу можна легко прибрати на зиму, а також використовувати у всесезонній системі зрошення. При цьому, не варто переживати за вразливість системи, будь-які непередбачені ситуації виключені.

Компресійні затиснуті фітинги


Компресійні зажимні фітинги Іррітек вводяться в експлуатацію виключно з поліетиленовими трубами. Вони створюють вдалий тандем і є невід 'ємною частиною системи автоматичного поливу. Конструкція, продумана до дрібниць, дозволяє організувати максимально зручну систему зрошення будь-якої ділянки.

Продукція італійського виробника популярна за рахунок різноманітності комплектуючих і їх високих експлуатаційних характеристик.

Виготовлення всіх запасних частин з матеріалів з високими показниками міцності дозволяє використовувати фітинги в системі автоматичного поливу з максимальною ефективністю. Правильний підхід в організації спрямований на цілорічне застосування системи як на відкритій місцевості, так і в теплицях.

Компресійні зажимні фітинги набули широко поширення для стаціонарних трубопроводів. Незважаючи на італійське походження, всі комплектуючі відрізняються відмінними характеристиками і прийнятною ціною.

Ключовими достоїнствами компресійних моделей виступають:

- стійкість до температурних перепадів;
- універсальність;
- прийнятна ціна;
- безпека.


Вибір фітингів здійснюється з урахуванням подальших експлуатаційних умов. Фахівці інтернет-магазину допоможуть зробити усвідомлений вибір. На нашому сайті представлений широкий асортимент фітингів будь-якого типу. Більше того, більшу частину товару можна придбати зі знижками.

Що показано у розділі


У розділі інтернет-магазину представлені сертифіковані фітинги IRRITEC. Продукція регулярно проходить перевірку, що повністю виключає шлюб. Затискачі елементи постачаються від прямого виробника, що позитивно відображається на загальних властивостях і вартості. Фітинги, представлені в розділі, відмінно підходять в якості сполучних елементів для труб з поліетилену, металу і поліпропілену.

У нашому каталозі представлена продукція відомого італійського виробника. Зажимні фітинги для труб з різьбовим типом відповідного з 'єднання поставляються разом із сертифікатами якості та гарантією. Підібрати оптимальний варіант з 'єднувального елемента можна з урахуванням необхідного різьблення. Потужні системи поливу і локальні контури на незначних ділянках - все це легко організовується під керівництвом італійських сполучних елементів.

У нашому каталозі ви знайдете пластикові вироби зі сополімера поліпропілену. Їх експлуатаційні характеристики знаходяться на високому рівні. Що дозволяє використовувати сполучні елементи в складних умовах. Фітинги легко справляються з високими температурними перепадами, тиском до 10 бар, механічним впливом і прямими сонячними променями.

Асортимент онлайн-магазину з фітингами IRRITEC регулярно доповнюється, з урахуванням запитів клієнтів і розширенням позицій від самого виробника. Всі з 'єднувальні елементи завжди є в наявності в необхідній кількості.

При виникненні питань, менеджери інтернет-магазину готові надати консультацію і надати допомогу у формуванні заявки.

Для постійних клієнтів передбачені знижки!

Чому фітинги IRRITEC популярні


Зажимні фітинги Ірітек характеризуються низкою безсумнівних переваг. Це обумовлено індивідуальним і відповідальним ходом виробника в процесі їх конструювання. Ключовими перевагами сполучних елементів виступають:

- простий процес монтажу і демонтажу;
- надійне з'єднання;
- стійкість до механічного впливу;
- тривалий термін експлуатації;
- стійкість до корозії;
- стійкість до сильного напору води;
- стійкість до хімічних препаратів і добрива;
- стійкість до складних погодних умов;
- висока прохідність води;
- підвищена грязостійкість.


Але це далеко не всі переваги. Сучасні конструкції з високоякісних матеріалів легко справляються з будь-якими навантаженнями. Їх можна використовувати в будь-яких умовах.

При правильному і коректному процесі встановлення, фітинги здатні прослужити протягом 50 років. І це значна цифра!

Висока ремонтопридатність дозволяє легко замінювати зношені сполучні деталі новими, без переборки всієї системи автоматичного поливу.

Багаторазове використання дозволяє розбирати і встановлювати фітинги по кілька разів. При цьому сполучна конструкція не псуватися.

При гідравлічних ударах, розкручування виключено, що ще раз підкреслює зносостійкість конструкції.

Нарешті, ви можете встановити з 'єднувальні елементи без особливої підготовки. Вони не вибагливі в процесі експлуатації.

Особливості монтажу фітингів


Процес монтажу з'єднувальних елементів IRRITEC не вимагає ніякої підготовки. Затиснуті фітинги прості в процесі експлуатації та установки. Особливих знань і вимог у цьому питанні не потрібно.

Головними особливостями фітингів виступають:

- сполучний елемент повністю готовий до процесу експлуатації;
- монтаж здійснюється в кілька дій, що значно скорочує час і зусилля;
- правильність монтажу легко визначається за положенням трубки під коміром фітингу;
- монтувати сполучний елемент можна як за допомогою професіоналів, так і самостійно;
- термін експлуатації необмежений;
- величезний асортимент розмірів дозволяє підібрати оптимальний варіант під певний тип системи.


Монтаж зажимних фітингів IRRITEC займає лічені хвилини і не вимагає особливої підготовки та професійних навичок. Більш того, заміна сполучних елементів теж проста.

Переваги асортименту каталогу


У розділі інтернет-магазину представлені актуальні моделі фітингів італійського виробника IRRITEC. Каталог продукції регулярно доповнюється і оновлюється, дозволяючи розширювати асортимент з урахуванням потреб клієнтів і в міру розширення виробничого процесу компанії.

Зажимніі фітинги IRRITEC користуються непідробним попитом, що обумовлено доступною ціновою політикою, зручним використанням і високими експлуатаційними характеристиками.

Ключовими перевагами розділами з фітингами виступають:

- розширений асортимент продукції. Ми регулярно оновлює асортимент. Це дозволяє завжди відстежувати розширення торговельного ряду компанії і враховувати побажання клієнтів. Всі новинки потрапляють в наш інтернет-магазин першими. Це обумовлено прямою співпрацею з виробником;
- висока якість об'єднавчих елементів. Всі товари, представлені в каталозі, справжні. Ми реалізуємо виключно оригінальну продукцію, без підробок. Це підтверджено відповідною документацією, а також сертифікатами якості;
- товар завжди в наявності. У каталозі інтернет-магазину представлені всі сполучні елементи у великій кількості. Чекати поставок не потрібно. При оформленні замовлення на велику партію, ми безпосередньо зв'язуємося з виробником. У 99% випадків товар у потрібному обсязі є на складі;
- гарантія якості. Ми гарантуємо, що всі представлені фітинги повністю відповідають стандартам якості та безпеки.


При виникненні запитань щодо асортименту та особливостей замовлення, завжди можна звернутися за телефоном або написати на електронну пошту. Ми гарантуємо швидке реагування на запит. Менеджери інтернет-магазину з радістю допоможуть сформувати замовлення і підібрати оптимальний варіант сполучних елементів, з урахуванням потреб клієнта.

Поспілкуватися з фахівцями інтернет-магазину можна в будь-якому зручному форматі:

- телефон;
- електронна пошта;
- спеціальний чат.


За бажанням, завжди можна відвідати офіс і обговорити умови замовлення.

Консультанти розкажуть про особливості використання фітингів, їх підбору та експлуатації. Клієнт може самостійно вивчити представлені позиції і вибрати відповідний варіант.

Всі сполучні елементи постачаються разом з інструкцією, що не викликає труднощі в процесі установки та експлуатації.

Зажимніі фітинги від Іррітек - це висока якість, абсолютна безпека і високі експлуатаційні властивості.

8 причин співпрацювати з нами


Наш інтернет-магазин - це сучасна платформа, що реалізує комплектуючі та основні складові частини для організації системи автоматичного поливу. Ми реалізуємо виключно сертифіковану продукцію від провідного італійського виробника. Комплексний підхід до організації продажів і регулярне оновлення асортименту сприяють органічному залученню клієнтів.

Ключовими перевагами співпраці з нами, виступають:

- персональне обслуговування. Кожен клієнт буде почутий. Ми працює з юридичними та фізичними особами, надаючи повноцінну консультацію за запитом. Менеджери компанії допоможуть розібратися з асортиментом продукції і підібрати оптимальний варіант, з урахуванням вихідної мети;
- регулярна підтримка. Ми гарантуємо швидке реагування на будь-який запит. На базі нашого інтернет-магазину діє повноцінне сервісне обслуговування. Це гарантує, що кожен клієнт буде почутий;
- прийнятні ціни. Реалізована продукція поставляється за вартістю основного виробника. Сертифіковані товари можна легко придбати без особливих фінансових витрат і це дуже вигідно;
- онлайн консультації та стаціонарний офіс. Оформити замовлення можна в інтернет-магазині. Але якщо клієнту потрібна особиста консультація, магазин відкриває свої двері;
- швидка обробка замовлення. Клієнту не потрібно довго чекати відповіді менеджера. Обробка заявки здійснюється в лічені хвилини, відразу після надходження запиту;
доставка в обумовлений час. Доставка фітингів у Києві здійснюється в стислі терміни. Оформивши замовлення вранці, вже ввечері товар буде доставлений за адресою. За бажанням клієнта, фітинги прибудуть на вказану адресу в будь-який зручний час. Нарешті, забрати замовлення можна самостійно, в стаціонарній точці продажів;
- опт і роздріб. Потрібно 15 фітингів? Не питання! Потрібно 100 сполучних елементів? Ми з легкістю задовольнимо будь-який запит. Каталог і база магазину регулярно доповнюється;
акції. Знижки та акції доступні в певні дні. А для постійних клієнтів бонуси надаються на постійній основі.


Іррітек - це офіційний постачальник сполучних елементів і комплектуючих для систем автоматичного поливу. Придбати будь-які конструкції можна в кілька кліків. Грамотний підхід до організації процесу торгівлі дозволяє реалізовувати сертифіковану продукцію в стислі терміни.

Іррітек - це висока якість продукції, надійність і мінімальними фінансовими витрати. Італійські комплектуючі відрізняються відмінними експлуатаційними характеристиками.

Оформлення замовлення


Купити зажимні фітинги можна в кілька кліків. Для зручності клієнтів підготовлені зручні способи оформлення та обробки заявок. Все що потрібно - надати дані, додати товар до кошика і підтвердити запит. При виникненні питань, технічна підтримка завжди готова надати комплексну підтримку.

Оформлення замовлення здійснюється згідно з установленим алгоритмом:

- додавання товару до кошика;
- вибір необхідної кількості;
- надання контактних даних для обробки;
- надання номера телефону для зв 'язку;
- вибір зручного способу доставки;
- вибір зручного способу оплати;
- підтвердження заявки.


Якщо клієнт не бажає спілкуватися з менеджером, можна вибрати параметр "Не передзвонювати" або залишити відповідний коментар в полі оформлення заявки.

Спосіб доставки підбирається з урахуванням особистих потреб. Доставка здійснюється кур 'єром по Києву, поштовим сполученням, зокрема "Новою поштою" або самовивезенням. Стаціонарна точка продажів працює за встановленим графіком.

Способи оплати також регулюються. Можна оплатити замовлення переказом на банківську картку або особисто, при отриманні посилки на пошті або кур 'єром.

Обробка заявки здійснюється в максимально стислі терміни. Ми не змусимо клієнта чекати!

Важливо! У процесі оформлення заявки, необхідно враховувати особливості експлуатації обраного продукту. При виникненні питань, фахівці технічної підтримки готові надати повноцінну консультацію.

Залишилися питання? За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном. Ми допоможемо у формуванні правильного вибору!

Досі в пошуку якісного фітингу? Заходьте в каталог нашого інтернет-магазину! У нас є все, що вам потрібно!

Іррітек - італійське виробництво і прийнятні ціни в одному флаконі!

Наименование1 шт.
грн за ед.
10 шт.
грн за ед.
50 шт.
грн за ед.
Муфта з'єднувальна Irritec 20 (box 160)755545
Муфта з'єднувальна Irritec 25 (box 180)756555
Муфта з'єднувальна Irritec 32 (box 110)958575
Муфта з'єднувальна Irritec 40 (box 65)155135120
Муфта з'єднувальна Irritec 50 (box 40)195175160
Муфта з зовнішньою різьбою Irritec 20 x 1/2" (box 240)403331
Муфта з зовнішньою різьбою Irritec 20 x 3/4" (box 240)403331
Муфта з зовнішньою різьбою Irritec 25 x 3/4" (box 300)453733
Муфта з зовнішньою різьбою Irritec 25 x 1" (box 300)453733
Муфта з зовнішньою різьбою Irritec 32 x 3/4" (box 180)605045
Муфта з зовнішньою різьбою Irritec 32 x 1" (box 180)605045
Муфта з зовнішньою різьбою Irritec 32 x 1 1/4" (box 180)655550
Муфта з зовнішньою різьбою Irritec 40 x 1" (box 100)1058575
Муфта з зовнішньою різьбою Irritec 40 x 1 1/4" (box 100)1058575
Муфта з зовнішньою різьбою Irritec 40 x 1 1/2" (box 100)1058575
Муфта з зовнішньою різьбою Irritec 50 x 1 1/4" (box 70)130110100
Муфта з зовнішньою різьбою Irritec 50 x 1 1/2" (box 70)130110100
Муфта з зовнішньою різьбою Irritec 50 x 2" (box 60)130110100
Муфта з внутрішньою різьбою Irritec 20 х 1/2" (box 240)504035
Муфта з внутрішньою різьбою Irritec 20 х 3/4" (box 220)504035
Муфта з внутрішньою різьбою Irritec 25 х 1/2" (box 300)484037
Муфта з внутрішньою різьбою Irritec 25 х 3/4" (box 300)484037
Муфта з внутрішньою різьбою Irritec 25 х 1" (box 260)484037
Муфта з внутрішньою різьбою Irritec 32 х 1/2" (box 200)605045
Муфта з внутрішньою різьбою Irritec 32 х 3/4" (box 200)605045
Муфта з внутрішньою різьбою Irritec 32 х 1" (box 180)605045
Муфта з внутрішньою різьбою Irritec 32 х 1 1/4" (box 160)807060
Муфта з внутрішньою різьбою Irritec 40 х 1" (box 100)1058575
Муфта з внутрішньою різьбою Irritec 40 х 1 1/4" (box 100)1058575
Муфта з внутрішньою різьбою Irritec 40 х 1 1/2" (box 100)1058575
Муфта з внутрішньою різьбою Irritec 40 х 2" (box 80)13011090
Муфта з внутрішньою різьбою Irritec 50 х 1 1/4" (box 65)150130110
Муфта з внутрішньою різьбою Irritec 50 х 1 1/2" (box 65)150130110
Муфта з внутрішньою різьбою Irritec 50 х 2" (box 60)150130110
Муфта редукційна Irritec 25 х 20 (box 240)706055
Муфта редукційна Irritec 32 х 25 (box 140)907565
Муфта редукційна Irritec 40 х 25 (box 100)150130115
Муфта редукційна Irritec 40 х 32 (box 90)150130115
Муфта редукційна Irritec 50 х 32 (box 55)180160145
Муфта редукційна Irritec 50 х 40 (box 50)180160145
Коліно з'єднувальне Irritec 20 х 20 (box 140)755545
Коліно з'єднувальне Irritec 25 х 25 (box 160)907565
Коліно з'єднувальне Irritec 32 х 32 (box 100)1008580
Коліно з'єднувальне Irritec 40 х 40 (box 60)170145125
Коліно з'єднувальне Irritec 50 х 50 (box 35)220195175
Трійник з'єднувальний Irritec 20 х 20 x 20 (box 80)957570
Трійник з'єднувальний Irritec 25 х 25 x 25 (box 100)1109080
Трійник з'єднувальний Irritec 32 х 32 x 32 (box 60)135115105
Трійник з'єднувальний Irritec 40 х 40 x 40 (box 40)205185175
Трійник з'єднувальний Irritec 50 х 50 x 50 (box 20)275255235
Трійник з внутрішньою різьбою Irritec 20 х 1/2" х 20 (box 100)806555
Трійник з внутрішньою різьбою Irritec 20 х 3/4" х 20 (box 100)806555
Трійник з внутрішньою різьбою Irritec 25 х 3/4" х 25 (box 130)907565
Трійник з внутрішньою різьбою Irritec 25 х 1" х 25 (box 120)958070
Трійник з внутрішньою різьбою Irritec 32 х 3/4" х 32 (box 80)1109080
Трійник з внутрішньою різьбою Irritec 32 х 1" х 32 (box 70)1109080
Трійник з внутрішньою різьбою Irritec 40 х 1" х 40 (box 45)190170150
Трійник з внутрішньою різьбою Irritec 50 х 1 1/2" х 50 (box 25)250220200
Трійник з зовнішньою різьбою Irritec 25 х 3/4" х 25 (box 120)958070
Трійник з зовнішньою різьбою Irritec 25 х 1" х 25 (box 120)958075
Трійник з зовнішньою різьбою Irritec 32 х 3/4" х 32 (box 80)1059585
Трійник з зовнішньою різьбою Irritec 32 х 1" х 32 (box 80)11010090
Трійник з зовнішньою різьбою Irritec 40 х 1 1/2" х 40 (box 45)210190175
Трійник з зовнішньою різьбою Irritec 50 х 1 1/2" х 50 (box 25)260240220
Коліно з внутрішньою різьбою Irritec 20 х 1/2" (box 200)504035
Коліно з внутрішньою різьбою Irritec 20 х 3/4" (box 160)504035
Коліно з внутрішньою різьбою Irritec 25 х 1/2" (box 240)605045
Коліно з внутрішньою різьбою Irritec 25 х 3/4" (box 240)605045
Коліно з внутрішньою різьбою Irritec 25 х 1" (box 200)605045
Коліно з внутрішньою різьбою Irritec 32 х 1/2" (box 160)655551
Коліно з внутрішньою різьбою Irritec 32 х 3/4" (box 160)655551
Коліно з внутрішньою різьбою Irritec 32 х 1" (box 140)655551
Коліно з внутрішньою різьбою Irritec 32 х 1 1/4" (box 110)756055
Коліно з внутрішньою різьбою Irritec 40 х 3/4" (box 80)140120110
Коліно з внутрішньою різьбою Irritec 40 х 1" (box 80)140120110
Коліно з внутрішньою різьбою Irritec 40 х 1 1/4" (box 80)140120110
Коліно з зовнішньою різьбою Irritec 25 х 3/4" (box 250)554540
Коліно з зовнішньою різьбою Irritec 25 х 1" (box 240)554540
Коліно з зовнішньою різьбою Irritec 32 х 3/4" (box 160)706055
Коліно з зовнішньою різьбою Irritec 32 х 1" (box 160)706055
Коліно з зовнішньою різьбою Irritec 32 х 1 1/4" (box 140)807060
Коліно з зовнішньою різьбою Irritec 40 х 1" (box 80)1059580
Коліно з зовнішньою різьбою Irritec 40 х 1 1/4" (box 80)12010090
Коліно з зовнішньою різьбою Irritec 40 х 1 1/2" (box 80)12010090
Коліно з зовнішньою різьбою Irritec 50 х 1 1/2" (box 50)17612397
Коліно з зовнішньою різьбою Irritec 50 х 2" (box 45)140120100
Заглушка Irritec 25 (box 400)554035
Заглушка Irritec 32 (box 220)605045
Заглушка Irritec 40 (box 100)958575
Коліно затискне з бічної внутрішньою різьбою Irritec 25 х 25 х 1/2 (box 160)958070
Коліно затискне з бічної внутрішньою різьбою Irritec 32 х 32 х 3/4 (box 100)1109585
Трійник редукційний Irritec 25 х 32 х 25 (box 80)140120110
Трійник редукційний Irritec 32 х 25 х 32 (box 70)140120110
Трійник редукційний Irritec 40 х 32 х 40 (box 40)185165155
Трійник редукційний Irritec 50 х 32 х 50 (box 20)250230210
Трійник редукційний Irritec 50 х 40 х 50 (box 20)250230210
Хомут для врізки Irritec 25 x 1/2" (box 130)403531
Хомут для врізки Irritec 25 x 3/4" (box 130)403531
Хомут для врізки Irritec 32 x 1/2" (box 90)504035
Хомут для врізки Irritec 32 x 3/4" (box 130)504035
Хомут для врізки Irritec 40 x 1/2" (box 70)655550
Хомут для врізки Irritec 40 x 3/4" (box 70)655550
Зворотний дзвінок