044-599-30-90

0 товарів, 0 грн
Фітинг для краплинного поливу Irritec

Irritec - ефективне рішення для будь-якої ділянки


Фітинг для крапельного поливу Irritec ідеально підійде для організації системи автоматичного поливу на будь-якій ділянці. Ефективне рішення і правильна організація процесу зрошення спрямована на підтримку оптимального рівня вологи на поверхні землі. Фітинг - це головна ланка всієї системи, він виступає як сполучний елемент. Він входить у повноцінний комплекс автоматичного поливу. Професійне обладнання, зібране воєдино забезпечує підвищення врожайності, забезпечує свіжу і соковиту зелень на галявині та економить витрати.

Фітинги для крапельного поливу


Італійська компанія Irritec виробляє високоякісне обладнання для організації інтелектуальної системи зрошення ділянок. Технологія крапельного поливу дозволяє точково зволожувати ділянку, що виключає потрапляння води в "заборонені" місця. Ключова перевага зазначеного методу полягає в правильному впливі на підстави рослин, що дозволяє підтримувати оптимальний рівень вологи в будь-яких кліматичних умовах.

Фітинги для крапельного поливу Іррітек спрямовані на зміцнення системи, а також злагоджену роботу під впливом несприятливих зовнішніх факторів і сильного напору води.

Переваги крапельного поливу


Крапельний полив - це дійсно зручно. Він широко застосовується в напрямку фермерства, сільського господарства і садівництва. Більшість дачників оцінили систему гідно. Це обумовлено низкою конкурентоспроможних переваг:

- відсутність сухої кірки на поверхні землі;
- відсутність застою води або переуплотнення ґрунту;
- зрошення в оптимальному режимі;
- цілодобовий режим роботи;
- мінімальна витрата енергії;
- підживлення різних культур;
- робота форсунок без високого напору;
- мінімальний ризик поширення захворювань;
- простий процес обслуговування;
- простий процес монтажу;
- мобільність системи.


Правильна організація системи крапельного поливу спрямована на оптимізацію зрошення ділянки без людського фактора. Достатньо спроектувати весь процес, зібрати елементи і зробити налаштування.

Компанія Іррітек - найкращий виробник фітингів


Італійська компанія Іррітек - це провідний виробник високоякісного обладнання для організації системи автоматичного поливу. Продукція компанії виготовляється з урахуванням встановлених технічних норм, з використанням якісних матеріалів. Зручні і прості в процесі монтажу комплектуючі не потребують спеціального технічного оснащення. Встановити можна самостійно з урахуванням раніше спроектованої схеми.

Іррітек - це нове слово в організації системи автоматичного поливу. Інтелектуальне зрошення - це зручно і практично. Достатньо зробити налаштування і насолоджуватися поливом без людського впливу.

Світовий лідер в області інтелектуального зрошення створив універсальні комплектуючі, які дозволяють організувати систему повної автоматизації з подальшою експлуатацією в будь-яких умовах.

Нестача води на ділянці - це головна проблема. Крапельне зрошення позитивно впливає на весь процес поливу. Всі комплектуючі, вироблені компанією Irritec отримали широке розповсюдження в сільському господарстві, садівництві та фермерстві. За допомогою фітингів та інших елементів можна організувати систему поливу в будь-яких умовах. Продукція італійського виробника використовується в приватному і комерційному порядку.

Фітінги в організації системи автоматичного поливу


Створення системи автоматичного поливу супроводжується різними конструктивними елементами. У сукупності вони організовують інтелектуальне зрошення, без якого полив ділянки практично неможливий. Ключовим конструктивним елементом виступає фітинг. Він представлений надійним сполучним компонентом, який об 'єднує окремі частини трубопроводу. Фітинги змінюють напрямок труб, допомагають виконати їх розгалуження і з 'єднати дві труби між собою, що відрізняються за розміром.

При виборі фітингів для крапельного поливу важливо звертати увагу на основний матеріал. Він в обов 'язковому порядку повинен збігатися з матеріалом труб. До уваги клієнтів представлений широкий асортимент з 'єднувальних елементів, що відрізняються за такими параметрами:

- типу;
- габаритам;
- формі.


Фітинги для крапельного поливу Іррітек відрізняються за типом з 'єднання. Стандартними варіантами виступають:

- тип єрш - єрш;
- тип єрш - різьба.


З 'єднання типу єрш призначене виключно для крапельного зрошення ділянки з невеликим напором води. Сполучний елемент підходить для крапельних труб. Стандартні габарити становлять - 16 і 17 мм у діаметрі.

З 'єднання єрш-різьблення застосовується для врізання в центральну магістраль. Стандартний розмір різьблення - це порожній. Цей вид фіксації універсальний. Він ідеально підійде для системи з великим натиском. З 'єднувальний елемент витримує механічний вплив будь-якої інтенсивності.

При однаковому розмірі труб використовуються фітинги з однаковим діаметром отворів. У разі необхідності з 'єднання двох труб різного розміру використовується спеціальних перехідник.

Різні за формою фітинги використовуються з метою з 'єднання 2-3-х труб в одну трубу.

Зрошувальна система для ділянки включає безліч елементів. Для їх правильного і міцного з 'єднання обійтися без фітингів неможливо. Вони відповідають за об 'єднання в єдину конструкцію. Тільки таким чином можна оптимізувати систему і підвищити рівень її надійності. Конструкція фітингів максимально безпечна, що дозволяє використовувати її на будь-яких ділянках. Більш того, спеціальний матеріал не псуватися під гнітом прямих сонячних променів і вологи. Рослини і тварини не здатні засмічувати або впливати на сполучний елемент.

Що показано у розділі


У розділі інтернет-магазину представлений широкий асортимент продукції за доступною вартістю. Всі елементи сертифіковані, що підтверджує рівень їх якості та безпеки. Перед реалізацією всі товарні позиції проходять додатковий контроль, що виключає шлюб.

У розділі представлені такі категорії товарів:

- Заглушка для крапельної трубки Irritec 16;
- Коліно для крапельної трубки Irritec 16;
- Кран для крапельної труби Irritec 16 х 1/2 "Н;
- Кран для крапельної труби Irritec 16 х 16;
- Кран для крапельної труби Irritec 16 х 3/4 "Н;
- Кран для крапельної труби Irritec 16 х 3/4 "В;
- Муфта для крапельної трубки Irritec 16;
- Перехід різьблення Irritec 16 х 1/2 "Н;
- Перехід різьблення Irritec 16 х 3/4 "Н;
- Трійник для крапельної трубки Irritec 16;
- Хомут для крапельної труби Irritec Clamp 13-16.


Всі комплектуючі поставляються з гарантійними талонами. Термін гарантії визначається в індивідуальному порядку, залежно від типу товару. Всі товари, представлені в каталозі є в наявності в достатній кількості. Каталог регулярно доповнюється і поповнюється в міру розробки основним виробником нових конструктивних елементів.

Чому фітинги популярні?


Популярність фітингів обумовлена їх конструктивними особливостями. Перевагами сполучних елементів виступають:

- монтаж системи будь-якої складності;
- простий монтаж системи будь-якої протяжності та конфігурації;
- легкий демонтаж;
- багаторазове використання (тільки в сезон з подальшим демонтажем);
- можливість проведення ремонтних робіт та заміни;
- високий рівень надійності;
- прийнятний ціновий діапазон.


Фітінги від Іррітек користуються непідробним попитом. Це обумовлено їх високими експлуатаційними характеристиками. У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент сполучних елементів будь-якого типу.

Поради щодо вибору


Вибір фітингів для крапельного поливу визначається поруч фактором. У процесі організації системи автоматичного поливу важливо підібрати всі комплектуючі в точній відповідності з проектом. Головне завдання - це складання проекту. Далі - облік періодичності поливу, особливостей ґрунту і ділянки в цілому.

Для поливу використовуються пластикові труби ПВХ або ПНД, діаметр яких становить 16-32 мм. З урахуванням матеріалу, необхідно підбирати і фітинги. Зазвичай в їх основі лежить міцний пластик, який вільно витримує будь-який напір води.

З 'єднувальні елементи відповідають за цілісність всієї системи. При їх виборі необхідно враховувати:

- тип;
- форму;
- умови експлуатації.


Фітінги італійської компанії Іррітек - універсальні. Вони підійдуть під будь-яку систему автоматичного поливу. Головне - підібрати оптимальний розмір під діаметр труби. Сполучні елементи стійкі до температурних перепадів, вологи і сильного натиску.

При виборі необхідно враховувати нюанси встановлюваної системи. Більш того, в облік береться площа ділянки і кількість зрошуваних рослин. Важливо розуміти, що система може функціонувати на регулярній основі або одночасно. Деякі зони потрібно відключати, а інші зрошувати постійно. Питання організації крапельного поливу стоїть гостро, і для оптимізації процесу без правильного фітингу не обійтися.

З 'єднувальні елементи можуть виготовлятися з первинного або вторинного поліетилену. Перший варіант характеризується високим рівнем міцності, він повністю відповідає встановленим нормам технічних стандартів. Другий тип виробляється з вторинної сировини, переробленого поліетилену. Це означає, що якість готової продукції на порядок нижче, що відображається на загальних експлуатаційних характеристиках.

Крім матеріалу, в облік береться зовнішній вигляд виробу. Фітинг повинен мати гладку і рівну поверхню без явних западин і вад, і це основне правильно! Наявність цілісності - це привід для відмови від покупки.

Переваги фітингів, представлених у розділі


У розділі з фітингами представлений широкий асортимент продукції від провідного виробника комплектуючих для організації системи автоматичного поливу. Вся продукція сертифікована, і це основна перевага. Підробки в розділі немає! Всі товари проходять перевірку і підготовку до реалізації. Для кожного товару є сертифікат якості та безпеки.

Фітинги для організації крапельного поливу - універсальні, і застосовні на ділянках будь-якого типу. Основними перевагами товарів, представлених у розділі інтернет-магазину є:

- величезна серія товарів. Тут є все, що потрібно для грамотного з 'єднання основних елементів системи автоматичного поливу. Каталог продукції поповнюється з урахуванням потреб клієнтів, а також у міру розширення лінійки на сайті офіційного виробника;
- високі експлуатаційні характеристики. Всі товари, представлені в розділі, відрізняються відмінними властивостями. Універсальність конструкцій робить їх міцними, надійними і безпечними;
- високий клас. Сертифікати якості, відповідність встановленим нормативним актам і технічним параметрам - все це характеризує фітинги, представлені в розділі. Продукція характеризується високим класом;
- опт і роздріб. Клієнт сам вибирає, в якій кількості замовляти сполучні елементи. Склад компанії регулярно поповнюється. У разі запиту на велику партію, ми гарантовано доставимо абсолютно будь-яку кількість;
- італійська якість. Купити фітинги для крапельного поливу Іррітек можна за зниженою вартістю і при цьому отримати якісний товар. Італійські технології, сучасне обладнання та міцний матеріал - це гарант отримання високого результату;
- гарантія та інструкція. Всі товари поставляються з гарантією та інструкцією. У вас просто не буде шансів "не зрозуміти", як встановити фітинг і впровадити його в свою систему. Все гранично просто. Що стосується гарантійного талона, термін його дії визначається в індивідуальному порядку;
- простий монтаж. Розібратися з процесом установки не складе труднощів. Для цього є інструкція з повноцінним поясненням. Нарешті, сам фітинг кріпиться досить просто.


Розділ регулярно доповнюється. А консультанти постійно поповнюють скарбничку знань і готові розповісти про товар абсолютно все. Ми допоможемо розібратися з основними питаннями щодо установки, доставки тощо. Технічна підтримка сайту функціонує на регулярній основі. Для нас немає нічого неможливого!

Чому варто працювати з нами?


Замовити фітинги для крапельного поливу можна в нашій компанії. Ми співпрацюємо з прямим постачальником італійського обладнання для організації системи автоматичного поливу. В інтернет-магазині представлені оригінальні товари за прийнятною вартістю.

Співпраця з нами, це:

- гарантія, інструкція та сертифікати. Діяльність компанії повністю ліцензована. Ми реалізуємо товар з усіма документами, який регулярно проходить перевірку на предмет відповідності встановленим параметрам якості та безпеки;
- зручні способи комунікації. Спілкуватися можна просто, по телефону, через форму зворотного зв 'язку і навіть адаптований чат. Консультанти допоможуть у вирішенні основних питань, включаючи процес доставки та інші організації питання;
- прийнятні ціни. Вартість фітингів для крапельного поливу коливається в прийнятному діапазоні. Ми пропонуємо якісну продукцію за ціною виробника, і це дійсно вигідно;
- швидке реагування. Заявка клієнта розглядається в стислі терміни. На цей процес відводиться не більше 15-30 хвилин, навіть при потужному напливі клієнтів;
- доставка в будь-яку точку України. Залишаючи заявку сьогодні, отримати товар можна вже завтра. Доставка здійснюється поштовим повідомленням та кур 'єрською службою;
- технічна підтримка. Всі клієнти отримувати консультацію в будь-якому зручному форматі. При виникненні труднощів, питання буде вирішено в максимально стислі терміни;
- тільки оригінал. Знайти підробку на полицях інтернет-магазину - неможливо! Ми пропонуємо якісну продукцію, копій і подоби якої не існує;
- сервісний центр. Допомога фахівців доступна кожному;
- акції. На сайті регулярно впроваджуються нові акційні програми та бонусні системи. А для постійних клієнтів підготовлена особлива програма.


Італійський виробник Irritec - це безперечний лідер. Якісна продукція реалізується в прийнятному ціновому діапазоні. Фітинги для крапельного поливу є основною в процесі організації автоматичної системи поливу. Інтелектуальне зрошення стосується на будь-якій місцевості. Воно значно спрощує процес зволоження ґрунту.

Як оформити замовлення


Оформлення замовлення не складе труднощів, якщо слідувати згідно з інструкцією. Купити фітинги в Києві можна в кілька кліків:

- вибрати відповідний товар;
- вибрати кількість товару;
- вказати контактні дані;
- вказати адресу доставки;
- вибрати спосіб доставки;
- вибрати спосіб оплати;
- підтвердити дію.


Перед оформленням замовлення необхідно визначитися з кількістю товар. При виникненні труднощів завжди можна звернутися за допомогою до менеджерів інтернет-магазину.

Замовити фітинги для крапельного поливу можна за телефоном, через форму зворотного зв 'язку або безпосередньо шляхом придбання на сайті (через кошик). Варіант клієнт вибирає будь-який. Незалежно від способу замовлення, заявка буде оброблена в лічені хвилини.

Доставка товару здійснюється через поштове повідомлення "УкрПошта" або "Нова пошта", а також кур'єрською службою. За бажанням, забрати товар можна зі спеціалізованої точки видачі.

Оплата проводиться готівкою або прямим переказом на банківський рахунок. У разі сумнівів, завжди можна оформити накладений платіж і розрахуватися безпосередньо при отриманні замовлення. Схеми оплати продукції максимально прозорі!

При оформленні замовлення не забувайте уточнювати основні дані, вибирайте модель правильно і не помиляйтеся з кількістю товару. У разі необхідності придбання партії великого обсягу, можна залишити індивідуальний запит.

Після оформлення замовлення, консультант компанії передзвонить для уточнення його умов. При неможливості відповісти на телефон, в процесі покупки можна вибрати відповідну послугу "Не турбувати" і описати особливості замовлення в спеціальному полі з коментарями.

Залишилися питання? Ми готові допомогти з вирішенням будь-якої проблеми!

Інтернет магазин Irritec - це якісні комплектуючі для організації системи автоматичного поливу на ділянці будь-якої складності!

Наименование1 шт.
грн за ед.
від 100 шт.
грн за ед.
від 500 шт.
грн за ед.
Спицеримач крапельної труби Irritec (box 400)554
Муфта для крапельної трубки Irritec 16 (box 1800)765
Коліно для крапельної трубки Irritec 16 (box 1800)11109
Трійник для крапельної трубки Irritec 16 (box 1800)141210
Заглушка для крапельної трубки Irritec 16 (box 1800)554
Перехід різьба Irritec 16 х 1/2"Н (box 1800)141211
Перехід різьба Irritec 16 х 3/4"Н (box 1800)141211
Хомут для капельной трубки Irritec 16х3/4"В (box 1800)554
Кран для капельной трубки Irritec 16 х 16 (box 1800)493935
Кран для капельной трубки Irritec 16 х 1/2" Н (box 1800)493935
Кран для капельной трубки Irritec 16 х 3/4" Н (box 1800)493935
Зворотний дзвінок

044-599-30-90